عکس های هنری ناخن یین یانگ و الهام

[ad_1]

بیایید صادق باشیم: این روزها همه ما می توانیم از تعادل کمی بیشتر استفاده کنیم. برای افرادی که در آنجا استفاده می کنند از زیبایی به عنوان راهی برای بیان افکار درونی خود لذت می برند ، این احتمالاً می تواند توضیح دهد که چرا اخیراً شاهد این بوده ایم که بسیاری از هنرهای ناخن با الهام از یین و یانگ در فیدهای اینستاگرام ما ظاهر می شوند.

فلسفه چینی باستان مفهوم دوگانگی را نشان می دهد و اینکه چگونه نیروهای متضاد یا متضاد – مانند نظم و هرج و مرج ، تاریکی و نور ، مردانگی و زنانگی ، به نام چند مورد – اغلب می توانند در جهان طبیعی مکمل یا ضروری باشند. این نماد اغلب با دایره ای تقسیم می شود که با یک خط منحنی به دو نیمه تقسیم می شود ، یک نیمه (یین) سیاه و دیگری (یانگ) سفید است. هر دو نیمه دایره دارای نقطه ای از رنگ مخالف در نزدیکی مرکز هستند ، اگرچه مانیکورهایی که اخیراً از آن الهام گرفته ایم ، تعداد انگشت شماری چرخش خلاقانه را روی نماد قرار داده است.

هنر ناخن یین و یانگ به هیچ وجه جدید نیست – بالاخره این مفهوم از قرن ها پیش وجود داشته است – اما ما دارند اخیراً شاهد آن هستیم که این روند در خبرهای ما بسیار زیاد می شود ، به طوری که حتی افراد مشهوری مانند دمی لواتو ، هالزی و HER نیز به آن دسترسی پیدا می کنند. برای دیدن برخی از مانیکورهای مورد علاقه ما با یین و یانگ ، به خواندن ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>