عکس ها و بررسی های نمایش مد Dior پاییز / زمستان 2021

[ad_1]

مجموعه های پوشیده از لباس Dior توسط Maria Grazia Chiuri از نکات جالب توجه در ماه مد است. هر فصل ، طراح می تواند به آرزوها و آرزوهای زنان جوان کمک کند ، و آنها را به نمایش فریبنده مد و طراحی تبدیل کند. برای پاییز / زمستان 2021 ، دیور تخیلات مد را که ما را سرگرم می کند ، کشف کرد تا اینکه یک بار دیگر می توانیم ماجراهای دنیای واقعی را داشته باشیم.

برای چیوری ، عمل لباس پوشیدن به این معنی است که ما می توانیم هر کسی و هر کجا باشیم – از جمله پری دریایی در دریای عمیق آبی ، بریجتوناولین الهام گرفته شده از جذابیت یک دوک در یک توپ یا جواهرات کلبه که در یک وصله قارچ محلی جستجو می کنند. مجموعه پاییز / زمستان 2021 Dior مطمئناً یک احساس بصری و عاطفی است که از دوشنبه 8 مارس به صورت مستقیم پخش می شود. تا زمان رونمایی از مجموعه جدید ، این برند ویدیویی تیزر به سبک کتاب های مصور را که توسط ترزا چروبینی تصویرگری شده است منتشر کرد که از طریق رویاها و تخیل های شیک خود از یک مدل متحرک Dior پیروی می کند.

پیش نمایش تیزر مجموعه پاییز / زمستان 2021 دیور را تماشا کنید و برای تماشای پخش مستقیم برنامه دوشنبه ، 8 مارس با ما ملاقات کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>