عکس ها و بررسی Marine Serre پاییز / زمستان 2021

[ad_1]

Marine Serre ، طراح فرانسوی ، به دلیل تعهد به آرام بودن مد شایسته هر اونس ستایش است. نام تجاری که بیانسه و آدل را به عنوان طرفداران معرفی می کند ، برای مجموعه CORE پاییز / زمستان 2021 خود را بر دوچرخه سواری و ارتباط مجدد با خانواده متمرکز کرد. مارین سره گفت: “این سال گذشته برای همه دشوار بود ، اما دیگر هیچ سوالی در این باره وجود ندارد ، کارها باید به گونه دیگری انجام شود. ما می خواهیم اکوفوتوریسم را به خیابانها بیاوریم.”

قبل از ایجاد مجموعه جدید ، Marine Serre به مدت سه سال پارچه ها و نخ ها را بازیافت. روتختی های پشم گوسفند وجانوران دیگر ، چرم ، جین ، موار ، روسری های ابریشمی و تارتانی ، تی شرت ، فرش ، پیراهن کش ، پارچه های خانگی و لباس کار برای ایجاد یک ویرایش فوق العاده معاصر و سازگار با محیط زیست برای کل خانواده شما. Marine Serre پاییز 2021 دارای شلوار جین چاپ شده ، کت های چرمی وصله ای ، روسری ابریشمی و لباس های ملافه تخت ، با یاس بنفش آرام و مانتوهای عروسکی راحت ساخته شده از وسایل دست دوم است.

مارین سِر در بیانیه مطبوعاتی گفت: “گام های نیرومندی به سوی روش جدیدی برای مصرف مد برداشته شده است: لباس ها و لوازم جانبی بازسازی شده White Line با قیمت بازسازی شده در دسترس خواهد بود و باعث می شود قطعات اکوفوتوریستی برای عموم مردم قابل دسترسی باشد.”

پیش رو ، نگاهی دقیق تر به Marine Serre پاییز / زمستان 2021 بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>