عکس و بررسی مجموعه Chanel Autumn / Winter 2021

[ad_1]

شانل نمایشگاه پاییز / زمستان 2021 خود را در رستوران Castel پاریس برگزار کرد ، که دارای بسیاری از اتاق های کوچک است که مدل ها مانند پر کردن در یک خانه کوچک از آنها عبور می کنند. در حالی که خود نمایش به صورت سیاه و سفید ساخته شده بود ، این مجموعه پر از بافت توید ، لباس بیرونی لحاف دار و فوخیا ، کبالت ، زرد و یاسی بود.

ویرجینی ویارد ، مدیر خلاق Chanel در بیانیه مطبوعاتی گفت: “این مجموعه ترکیبی از دو تأثیر است.” “فضای تعطیلات اسکی ، که من آن را دوست دارم ، و ایده خاصی از شیک پاریس ، از دهه 1970 تا کنون.”

لایه های جواهرات ، مانتوهای زرق و برق دار توئید ، لباس های بیرونی لحاف دوزی شده و سالوپت های اسکی مورد توجه مجموعه پاییز / زمستان شانل است. ویارد همچنان به بازی با پالت رنگی نئون بهار / تابستان 2021 می پردازد ، در حالی که از یک شبح راحت تر و راحت تر برای زن شانل استفاده می کند.

اگرچه توید پارچه اصلی خانه مد فرانسه است ، اما ما دوست داریم که ویارد علاوه بر ژاکت های بلند ، کت های خز مصنوعی ، و کت های ترانشه ای لامه برای پاییز / زمستان 2021 یک نسخه بزرگ بزرگ از لباس کلاسیک را ارائه دهد. “امروز برخی از ویارد اضافه کرد: “این شبح ها باعث می شوند جذابیت استلا تنانت به ذهنم خطور کند ، روشی که او برای پوشیدن قطعات خاص به کار رفته است.”

در بالا ، نمایش مد پاییز / زمستان 2021 شانل را تماشا کنید و برای دیدن دقیق مجموعه ، ادامه مطلب را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>