غبار هیدراته کننده Damdam Paradisi Hydration Is My New Beauty محصول ژاپنی | مرور

[ad_1]

در این تابستان ، تنها محصول مراقبت از پوست که بیشتر از ضد آفتاب ، پوست خود را استحمام کرده ام غبار هیدراته کننده دامدم پارادیسی. من هر وقت که SPF را دوباره درخواست می کنم یا در دستشویی خودم هستم و حتی وقتی از آنجا که سگم را به پارک می رسانم به خانه برمی گردم ، آن را اسپری می کنم. بیش از اندازه؟ احتمالاً تاثیر گذار؟ کاملاً – از طرقی که تصور نمی کردم وقتی برای اولین بار از غبار عصاره خارج شدم. در واقع ، آرزو می کنم که آینده نگری برای عکس گرفتن و بعد از آن داشته باشم ، زیرا صافی و درخشندگی رنگ چهره من از راه هایی افزایش یافته است که باعث شده من به سختی از پایه استفاده کنم. یکی از دوستان پارک سگهای من حتی متوجه روشن شدن پوست من از حد معمول شد و پرسید که راز من چیست.

من به عنوان یکی از طرفداران قدیمی محصولات زیبایی ژاپن ، برای اولین بار محصولی از دامدم ، مارک مستقر در توکیو را که اخیراً در Sephora راه اندازی شده است ، هیجان زده کردم. این اشتیاق فقط وقتی افزایش یافت که پس از اولین بار پاشیدن غبار مهار کننده Paradisi Hydrating Essence ، پوست من فوق العاده شاداب ، هیدراته و شاد شد. (صادقانه بگویم ، تمام محصولات مراقبت از پوست باید به صورت غبارآلود باشند. استفاده از آن بسیار ساده و نیرو آور است.)

من بعد از شستن صورتم و کشیدن تونر واقعی Ferment Micro Tonment با پد White Rabit Naked Cotton Classic ، آن را سریع وارد برنامه مراقبت از پوست کردم تا گرد و غبار پارک سگ ها را که هنوز به پوست من می چسبد پاک کند. غبار پس از تمیز کردن ، بلافاصله سطح آبرسانی پوست من را تقویت می کند.

کلاسیک پنبه ای برهنه خرگوش سفید

Neogen Real Ferment Micro Toner

بعد از جستجوی لیست مواد تشکیل دهنده Paradisi Hydrating Essence Mist ، کاملاً گیر افتادم. درک آن نسبتاً کوتاه و آسان است. فقط یکی از 13 ماده تشکیل دهنده آن ، یعنی اسید فیتیک ، برای من جدید بود. معلوم شد که این یک اسید آلفا هیدروکسی مشتق شده از برنج است که به آرامی پوست را لایه برداری می کند و برای پوست های حساس مناسب است ، همانطور که قبلاً متخصص پوست گواهینامه کاویتا ماریوالا گفته است جذابیت.

من از دیدن عصاره پوست درخت بید ، که یک مشتق اسید سالیسیلیک طبیعی است ، نیز بسیار متعجب شدم. این افزودنی به احتمال زیاد دلیل دیگری است که باعث می شود پوست من فقط از طریق رتینول پاک نشده باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>