غواص تام دالی ، پیراهن و لباس های قلاب دوزی فوق العاده می بافد

[ad_1]

غواص ورزشکار المپیکی بریتانیایی تام دالی – که به تازگی اولین مدال طلای خود را در توکیو به دست آورد ، BTW! – می توان در بازی های تابستانی در حاشیه بافندگی را مشاهده کرد. این یک سرگرمی است که او در زمان قرنطینه شروع کرده است و مطمئناً به آن ادامه می دهد. (او حتی یک مدال کوچکش را قلاب دوزی کرد!) این بازیکن 27 ساله خلاقیت خود را در یک حساب اینستاگرامی که به مد خود اختصاص داده است ،madewithlovebytomdaley ، ثبت می کند.

چندین طرح اولیه او برای شوهرش داستین و پسرشان رابی بود ، اما اکنون او حتی مشتریانی مانند سگ Izzy The Frenchie را که دارای یک میلیون دنبال کننده چشمگیر است ، به خدمت گرفت. البته ما موارد دلخواه خود را داریم. ما به طور خاص جذب پرش کننده Tomib Malibu در بالا ، از الگو ساز Wool and the Gang می شویم ، جایی که او مرتباً خرید می کند. اوه ، و لباس بافتنی الهام گرفته از گوچی که او برای بهترین دخترش آرزو کرده بود ، در رتبه ها عقب نمی افتد. به طور جدی ، BFC ، آیا توجه می کنید؟

مهمتر از همه ، تام ، که پدرش را در سال 2011 از دست داد ، بسیاری از درآمد حاصل از الگوی PDF خود را به موسسه خیریه تومور مغزی اهدا می کند و اقلام خود را نیز به همین منظور قرعه کشی می کند. بنابراین ، اگر قصد ادامه راه را دارید ، حتماً منتظر اطلاعیه ها باشید. همانطور که او همچنان از حقوق جامعه LGBTQ+ در فضای المپیک و همچنین جمع آوری پول برای همیشه حمایت می کند ، تام یکی از مدال آوران مهربان طلایی است که ما برای مد او نیز دنبال خواهیم کرد. برای دیدن برخی از کارهای او ، که با تنه های شنا با قلاب دوزی به اوج خود می رسد ، که به طور کامل ارزش پیمایش را دارند ، به اوج خود می پردازید ، کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>