فال باکره اوت 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت باکره.

به ماه اوت خوش آمدید ، باکره! فصل شما نزدیک می شود. در پایان ماه ژوئیه ، هنگامی که مریخ شاخدار وارد علامت شما شد ، زندگی جنسی شما آنقدر داغ شد که باعث حسادت همه سابق شما شد. اکنون ، آگوست خبرهای هیجان انگیزتری نیز برای زندگی عاشقانه شما به ارمغان می آورد. برای شروع ، در یکشنبه 8 مرداد، یک ماه جدید تیره در شیر برجسته وجود دارد. در طول این شب ، انتظار داشته باشید که یک رابطه عاشقانه به سطح بعدی برسد. شاید در مورد زندگی مشترک با یکدیگر صحبت کنید ، یک صحنه نقش آفرینی جدید در رختخواب امتحان کنید ، یا اگر مجرد هستید ، بدن خود را با یک اسباب بازی جنسی جدید کشف کنید. شما دوست دارید مثمرثمر باشید ، بنابراین یادتان باشد که ارگاسم مراقبت از خود است!

سیاره حاکم شما ، پیام رسان مرکور ، علامت شما را وارد می کند چهارشنبه ، 11 آگوست. هم در محل کار و هم در عشق ، ارتباط مستقیم ، مبتنی بر واقعیت و کارآمد می شود. اگر صحبت های سختی وجود دارد ، مانند رسمی شدن یا نشدن یک رابطه ، اکنون زمان انجام آن است. شما یک خطیب فوق العاده هستید ، اما دیگران نیز تأثیرات این انتقال را احساس خواهند کرد ، و در نتیجه ، ممکن است تمایل بیشتری به گوش دادن و پاسخگویی محترمانه داشته باشند.

بر پنجشنبه ، 16 آگوست، ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و پول وارد معجزه های معرکه می شود و خانه دوم مالکیت شما را روشن می کند. این تقویم را در تقویم خود حلقه کنید ، زیرا ستاره ها نشان می دهند که پول به احتمال زیاد در راه شماست. شاید شما حقوق دریافت کنید ، یک برنامه جدید یا حتی یک ارث غیر منتظره دریافت کنید. با شناختن شما ، خانم بابانو ، هرگونه پول نقد جدید را با مسئولیت پذیری پس می گیرید ، اما اطمینان حاصل کنید که حداقل یک چیز کوچک در لیست خواسته های خود داشته باشید.

اورانوس مستقل رو به عقب می رود پنجشنبه ، 19 آگوست در ثور حسی تا زمانی که به عقب برگردد جمعه 14 ژانویه. در طول حرکت رو به عقب این سیاره ، در واقع زندگی می تواند آرام تر شود. ما ممکن است پایدارتر و کمتر قابل پیش بینی باشیم ، و زمان خوبی برای کاشت ریشه است. این می تواند به معنای شدت بیشتر در زندگی عاشقانه شما باشد ، یا حتی اگر در اوایل ماه با شریک خود در مورد آن صحبت کرده اید ، قدم هایی برای حرکت در کنار هم بردارید. لحظه ای وقت بگذارید تا آرامش را بدانید. ایجاد یک خانه راحت مهم است ، بنابراین اگر احساس می کنید در مسیر درست حرکت می کنید ، آن را با قدردانی بپذیرید.

هیجان زده شوید ، زیرا فصل شما شروع می شود یکشنبه ، 22 آگوست. وقت آن رسیده است که جسور باشیم – بازی با بازی مجاز نیست. خودتان را جشن بگیرید هرچند احساس کنید درست است. این می تواند ساده و بی خطر باشد ، مانند یک مهمانی شام کوچک ، یا یک پیک نیک در پارک ، اما حتماً دوستان خود را ببینید. شما لیاقت آن را دارید ، و صادقانه بگویم ، گروه دوستان شما نیز سزاوار آن هستند. اگر به دنبال شب مهمانی کامل هستید ، ماه کامل در آکواریوس ، که در آن نیز سقوط می کند یکشنبه ، 22 آگوست، همه را در تماس با طبیعت اولیه خود قرار داده و آماده رها شدن خواهد بود.

ماه آگوست به پایان می رسد (اما نگران نباشید ، فصل باکره تا سپتامبر ادامه می یابد) هنگامی که سیاره حاکم شما ، عطارد ، وارد برج ترازو می شود ، نشانه روابط دوشنبه ، 30 آگوست. در آغاز ماه شاهد گفت وگوهای سخت اما مهم در رابطه بودید و این گذر ثمره زحمات شما را به ارمغان می آورد. اکنون که مذاکرات سخت را از سر راه برداشته اید ، مکالمات شما با دوست داشتنی یا دوست داشتنی می تواند به آنچه برای شام و کدام اسباب بازی جنسی امشب استفاده می کنید تغییر کند. شما سزاوار تمام عشق هستید ، بنابراین آن را در خود فرو ببرید و ماه آینده شما را ملاقات می کنیم!

فصل تولد شما است ، باکره ، بنابراین شما فقط باید مراقبت از خود را با موارد زیر انجام دهید: ماسک آبرسان شدید Mediheal NMF از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>