فال برج ثور اوت 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت برج ثور.

به اوت خوش آمدی عزیزم برج ثور. در پایان ماه گذشته ، انرژی و اعتماد به نفس زیادی دریافت کردید. این جسارت به شما کمک کرد از خود دفاع کنید ، به ویژه در محل کار. یکشنبه 8 مرداد ماه جدیدی را در لئوز کاریزماتیک به ارمغان می آورد. این افزایش قیمت یا یک کنسرت جنبی جدید ، این شروع تازه را برای زندگی حرفه ای شما رقم می زند. تحسین و تمجید در راه است ، بنابراین یک ثانیه به خود شک نکنید. شما سزاوار همه فراوانی هایی هستید که در راه شماست.

وقتی سیاره پیام رسان عطارد وارد باکره سخت کوش می شود چهارشنبه ، 11 آگوست، ستاره ها به خانه 5 لذت شما می درخشند. این ترانزیت به شما کمک می کند آنچه را که از عشق و رابطه جنسی می خواهید تشخیص دهید و سپس آن را درخواست کنید. سیاره حاکم شما ناهید ، الهه عشق ، زیبایی و پول است. شما غیر قابل مقاومت جذاب هستید ، اما گاهی اوقات این موضوع را از دست می دهید. ارزش خود را به خاطر بسپارید ، آنچه را که لازم دارید – چه وقت آن زمان مجردی است یا یک جلسه داغ گرم – به روشنی بیان کنید و سپس از مزایای حمایت از نیازهای خود بهره مند شوید.

وقتی صحبت از زهره می شود ، سیاره حاکم شما وارد برج ترازهای دوست داشتنی می شود دوشنبه ، 16 اوت، توجه خود را به سلامت مشارکت های خود معطوف کنید. این گذر هر الگوی رفتاری ناسالم را در زندگی عاشقانه شما آشکار می کند. با پیروی از موضوعات بالا ، ممکن است نیاز داشته باشید که در مورد آنچه برای شما مفید است و چه چیزی م conversثر نیست ، مکالمه داشته باشید. خبر خوب این است که زهره در برج میزان بسیار خوشحال است ، این نشانه مشارکت است ، بنابراین هرگونه تغییر در زندگی عاشقانه شما در این زمان به احتمال زیاد تغییرات خوبی خواهد بود.

سیاره مستقل اورانوس به سمت عقب بر می گردد پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در نشانه شما ، ثور مجلل است. در این ماهها ، اورانوس را به عنوان یک خویشاوند عجیب و غریب در نظر بگیرید که همیشه بهترین توصیه ها را می کند. اورانوس رو به عقب به مناطق ناهموار زندگی شما اشاره می کند (مانند عادات رابطه ناسالم) و سپس به شما فرصتی برای رشد می دهد. به طور خاص ، به حمایت از خود ادامه دهید و اجازه ندهید هیچ قلدری مانع شما شود. تا زمانی که اورانوس مستقیم کار کند ، زندگی عشقی و کاری شما نسبت به یک سال پیش در موقعیت بهتری قرار خواهد گرفت.

یکی از مهمترین روزهای نجومی در ماه آگوست است یکشنبه ، 22 آگوست. این اولین روز از فصل دوشیزه است ، که درمان کننده درونی در همه ما است. اکنون زمان مناسبی است که باید تمام قرارهای ملاقات با پزشک را که به تعویق انداخته اید ، تنظیم کنید. و البته ، از سلامت عاطفی خود غافل نشوید. در صورت داشتن ویزیت ، مراجعه به درمانگر را در اولویت قرار دهید و زمانی را برای مراقبت از خود اختصاص دهید. در حالی که باکره ممکن است زائده زودیاک باشد ، شما هر شب در آن نمی مانید ، برج ثور مهربان. یکشنبه ، 22 آگوست همچنین یک ماه کامل را در دلوهای عجیب و غریب به ارمغان می آورد و شما را برمی انگیزد تا با لباس های سرگرم کننده و آرایش های جسورانه با دوستان خود بیرون بروید.

آگوست با ورود پیام رسان M عطارد به ترازو ، نشانه روابط ، به پایان می رسد دوشنبه ، 30 آگوست. در حالی که بیشتر ماه آگوست از شما خواسته بود که در مشارکت خود ارتباط برقرار کنید ، اکنون می توانید آرامش داشته باشید و از ثمرات کار عاطفی خود لذت ببرید. شما احساس رضایت می کنید ، چه مجرد باشید و چه شریک زندگی ، و اکنون کار شما فقط لذت بردن از آن است. خوش بگذره و در ماه سپتامبر می بینمتون!

ماه کامل در دلو از شما می خواهد که با آرایش خود خلاق باشید. یک پالت را امتحان کنید تا کمی جادویی به شما دست دهد: پالت سیاه Black Opal Beauty The BLK Mermaid Eyeshalet، 15 دلار (خرید کن)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>