فال برج حمل آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت برج حمل.

به ماه اوت خوش آمدید ، برج حمل! در پایان ماه جولای ، شما به اندازه کافی اعتماد به نفس داشتید تا بتوانید حد و مرزها را تعیین کنید و نیازهای خود را در زندگی حرفه ای و شخصی خود بیان کنید. شاید شما درخواست افزایش حقوق کرده اید یا به معشوقه خود گفته اید که آماده رسمی شدن هستید. در طول ماه نو در لئو در یکشنبه 8 مرداد، شما شروع به دیدن تغییر مورد نظر خود می کنید. انتظار دارید وارد مرحله جدیدی از رابطه شوید یا در محل کار به سطح بالاتری برسید.

ستارگان نشان می دهند که این افزایش سطح ممکن است به معنای درآمد بیشتری در راه شما باشد. بر چهارشنبه ، 11 آگوست، سیاره ارتباطی عطارد وارد دوشیزه با جزئیات می شود و توجه شما را به امور شخصی خود معطوف می کند. ممکن است بالاخره فاکتورها پرداخت شود ، یا شاید راهی جدید برای درآمدزایی کشف کنید. اطمینان حاصل کنید که هرگونه قرارداد خوب را بخوانید و به یاد داشته باشید که شما سزاوار فراوانی هستید.

هنگامی که ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی وارد برج ترازهای عاشقانه می شود دوشنبه ، 16 اوت، زندگی عاشقانه شما در مرحله اول و اصلی قرار می گیرد. مراقب باشید تمرکز بر نکات منفی ، برج حمل. وقتی منتظر کسی هستید که به شما صدمه بزند ، همه چیز مانند یک ناامیدی به نظر می رسد. از ابزارهای اصلی مانند مدیتیشن برای ماندن در زمان حال استفاده کنید و به تمام روش هایی که دوست دارید یا معشوق شما از شما حمایت می کند و احساس خوبی به شما می دهد توجه کنید.

سیاره خارج از مرکز اورانوس رو به عقب می رود پنجشنبه ، 19 آگوست، در برج ثور قابل اعتماد. تا زمانی که به عقب برگردد جمعه 14 ژانویه. در این مدت از شما خواسته می شود که دیدگاه های تازه ای را مشاهده کنید. به طور خاص ، اگر بتوانید فرض بدترین حالت را در همه افراد متوقف کنید ، زندگی شما راحت تر جریان خواهد یافت. شما محبوب هستید ، برج حمل دوستان و دوستداران شما را می پرستند با رعایت موضوعات بالا ، از این زمان استفاده کنید و سعی کنید روی نکات مثبت تمرکز کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، زندگی بزرگتر به نظر می رسد ، حتی اگر واقعاً همیشه اینطور بوده باشد!

یک ماه کامل در دلو مستقل آسمان را روشن می کند یکشنبه ، 22 آگوست ، و دوستی را در مرکز و مرکز زندگی اجتماعی شما قرار می دهد. به یاد داشته باشید ، برج حمل ، دوستان ما از طریق جدایی ، روابط جدید در کنار ما هستند و حمایتی را که اغلب از مشارکت های عاشقانه دنبال می کنیم ، ارائه می دهند. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در حال حاضر قرار بگذارید ، اما باید یک لحظه مکث کنید و متوجه شوید که دوستان بیشتر از همه کسانی که در Tinder ملاقات کرده اید ، پشتوانه اصلی ما هستند. از این شب برای معاشرت با دوستان استفاده کنید و به آنها اطلاع دهید که چقدر برای شما اهمیت دارند.

در همان تاریخ ، فصل باکره مسئول شروع می شود یکشنبه ، 22 آگوست. همه می دانند که باکره کمال گراست ، اما همچنین یک نشانه بسیار سخیف است. شما اولین علامت زودیاک هستید ، برج حمل ، و در نتیجه ، دوست دارید اول بروید و در مرکز توجه باشید. فصل باکره زمان مناسبی برای کشف چیزهای جدید در رختخواب است (مانند ایفای نقش) که به شما هیجان مورد علاقه زندگی را می دهد. وقتی پیام رسان عطارد وارد ترازوی شاخی می شود دوشنبه ، 30 آگوست، این اعتماد به نفس را دارید که خواسته خود را بپرسید ، خواه به شریک خود در مورد یک خیال بگویید یا به تنهایی یک اسباب بازی جنسی جدید امتحان کنید. در سپتامبر لذت ببرید و شما را ببینیم!

پایان ماه ژوئیه هیجان را به اتاق خواب شما می آورد ، اما با رژگونه کامل می توانید در طول ماه یک درخشش ارگاسم داشته باشید: سرم رژگونه زیبایی Beautaniq از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / جذابیت: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>