فال بکر ژوئیه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت باکره.

به جولای خوش آمدید ، زیبا باکره! ژوئن کمی گره خورده بود و شاید شما هم علاقه خود را برای امتحان چیزهای جدید در اتاق خواب پیدا کرده باشید. با تشکر از سیاره حاکم خود ، پیام رسان عطارد ، توانستید آنچه می خواستید را بخواهید. زندگی عاشقانه شما قطعاً در حال پیروزی است اما مراقب سو misتفاهم ها باشید وقتی عطارد ، که در جوزا است ، مربع می گیرد (یک جنبه نامطبوع طالع بینی) نپتون در ماهی های رویایی در سه شنبه ، 6 ژوئیه. ممکن است ارتباطات بخصوص با عاشقان مبهم باشد ، بنابراین قبل از نتیجه گیری ، توضیحات را بخواهید. مکالمه شخصی دشواری را به جای نوشتن متن انجام دهید.

یک ماه جدید تاریک در سرطان در جمعه 9 جولای، توجه شما را از زندگی عاشقانه به دوستی های خود معطوف می کند. با آشنایان جدید یا دوستان قدیمی که مدتی است با آنها صحبت نکرده اید تماس بگیرید. این شب مناسب برای کاشتن بذرهای دوستی است و شما هرگز نمی توانید افراد زیادی را در گوشه و کنار خود داشته باشید. اواسط ماه ممکن است از نظر احساسی کمی سنگین شود وقتی که دنباله دار Chiron ، معروف به “التیام دهنده زخمی” ، با قوسی برجسته و برجسته به عقب برگردد پنجشنبه ، 15 جولای. این واپسگرایی ضربه قدیمی را به سطح زمین می آورد. زمان بسیار خوبی برای پردازش احساسات دشوار است ، اما چنین کار مهمی می تواند آسیب برساند ، بنابراین داشتن دوستان حمایت کننده در کنار شما بسیار مهم است.

زهره ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی ، در نشانه شما ، ویرجین ، وارد می شود چهارشنبه 21 ژوئیه. این حمل و نقل باعث می شود شما مثل همیشه اعتماد به نفس داشته باشید. آرایش جسورانه ، لباس مورد علاقه خود را بپوشید و اگر می توانید برای این روز قرار بگذارید. اگر نه ، آن دوستان عالی را ببینید! احساس گرما می کنید و باید انرژی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما یک قدم جلوتر از بقیه هستید ، زیرا روز بعد ، پنجشنبه 22 جولای، فصل عاشق توجه لئو آغاز می شود. فصل سرطان عاطفی پشت سر ماست و زمان غرش است.

بر جمعه 23 جولای، یک ماه جدید روشن در دلو توجه شما را به سلامتی شما معطوف می کند. نگران نباشید – این به این معنی نیست که مشکلی برای شما پیش آمده است ، اما به این معنی است که اگر می توانید ، ممکن است بخواهید لحظه ای استراحت کنید. ماه کامل می تواند از نظر احساسی طاقت فرسا باشد و شما اخیراً بسیار اجتماعی هستید. شما زاهدان زودیاک هستید و برای شارژ مجدد به زمان کافی نیاز دارید. استفاده از این شب را برای استراحت و مراقبت از خود در نظر بگیرید. در آینده مهمانی های بیشتری برای شرکت در آنجا برگزار خواهد شد.

هنگامی که سیاره حاکم شما ، پیام رسان مرکوری ، وارد لئو وحشی می شود ، از شایعات حذر کنید سه شنبه ، 27 جولای. اگر در مورد دوست یا علاقه عاشقانه چیزی شنیدید که باعث مکث شما می شود ، مراقب باشید تا نتیجه گیری نکنید. شما نمی خواهید بر اساس شایعات شخصی را که به او اهمیت می دهید منفجر کنید. تو اهل عمل هستی ، دوشیزه ، پس تکالیف خود را انجام ده و در صورت بروز اخبار مشکوک ، مستقیماً رفتار کن و پاسخهای مورد نیاز خود را دریافت کن.

ماه رو به پایان است وقتی سیاره جنگجو مریخ وارد نشانه شما می شود پنجشنبه ، 29 ژوئیه. مریخ بر رابطه جنسی خام ما حکمرانی می کند ، بنابراین ماه ژوئیه باید با رابطه جنسی گرم تری نیز پایان یابد. با ترحم ، رضایت و ارتباطات ، می توانید دقیقاً همان چیزی را که می خواهید در رختخواب داشته باشید. به یاد داشته باشید که نیازهای خود را مطرح کنید ، اما با جنگنده مریخ در گوشه خود ، باید خوب باشید! در ماه اوت ایمن بمانید

هنگامی که زهره وارد علامت شما می شود ، یک نگاه جسورانه لازم است. امتحان کنید: خط چشم خط کش Kulfi Underlines Kajal ، 20 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>