فال جوزا آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیتی جوزا.

به ماه اوت خوش آمدید ، جوزا! ماه گذشته اخبار مالی و زمانهای سرگرم کننده ای را با دوستان به همراه داشت. جهان در حال باز شدن است ، جوزا ، و تلفن شما با پیامهای عاشقانه ، عاشقان و آشنایان جدید منفجر می شود. همه تکه ای از شما را می خواهند و شما توجه را دوست دارید. از ماه نو شیر در روز استفاده کنید یکشنبه 8 مرداد، که آغازهای جدیدی را نشان می دهد ، برای برقراری روابط دوستانه یا عاشقانه با معاشرت با شخص جدیدی. شما یک نشانه بسیار اجتماعی هستید و گذراندن وقت با افراد جدید برای سلامت روان شما بسیار مناسب است.

با این حال ، صرف وقت گذراندن با افراد جدید به این معنی نیست که شما به چیزی ثابت علاقه ندارید. هنگامی که سیاره حاکم شما ، عطارد ، وارد ویرجین تحلیلی می شود چهارشنبه ، 11 آگوست، تمرکز شما بر خانواده است. خانواده بیش از خویشاوندان خون است. این کسی است که باعث می شود احساس کنید در خانه هستید پس از فاصله گذاری اجتماعی زیاد و تمایل به جذب درام (می دانید که این درست است ، جوزا!) شما به دنبال ثبات هستید. البته شما هنوز هم می توانید از آن لذت ببرید و اگر آمادگی ندارید مجبور نیستید هنوز عاشقانه کنار بیایید. اگر احساس می کنید درست است ، از این زمان استفاده کنید تا به دوستان سوار یا مرده خود بگویید که چقدر از آنها قدردانی می کنید.

بر دوشنبه ، 16 اوت، سیاره رمانتیک ونوس وارد نشانه اصلی خود از Libra ، نشانه مشارکت می شود. این گذرگاه پنجمین خانه لذت شما را روشن می کند ، بنابراین اساساً ، ستاره ها گرد و خاک پری جادویی را در سراسر زندگی عاشقانه شما می پاشند. شما در حال حاضر کاریزماتیک هستید و تمایل به شکستن قلب دارید ، بنابراین مراقب باشید در این مدت هیچ قلبی را نشکنید. اگر به طور اتفاقی با کسی ملاقات می کنید ، مطمئن شوید که همه طرفین متوجه شده اند که این فقط برای سرگرمی است. ارتباطات صادقانه و مستقیم را تمرین کنید ، به طوری که احساسات آسیب دیده را محدود کرده و ارگاسم را به حداکثر برسانید. و اگر احساس می کنید عاشق شده اید ، بگذارید این اتفاق بیفتد. شما به مرزها و دیوارها احتیاج دارید ، جوزا.

با بازگشت جامعه پذیری ، ممکن است متوجه شوید که دوره سازگاری متمایزتری از آنچه انتظار دارید ، دارید. چند وقت یکبار می توانید بیرون بروید؟ چقدر باید به مراقبت از خود اختصاص دهید؟ هنگامی که سیاره مستقل اورانوس به عقب بر می گردد در برج ثور از پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه، این فرصت را خواهید داشت که نیازهای خود را فهرست بندی کنید. در حالی که افراد زیادی برای جبران زمان از دست رفته به شدت مهمانی می گیرند ، تعجب نکنید اگر می خواهید در آنجا بمانید و شبهای بیشتری را راحت تر از قبل از همه گیری انجام دهید. وظیفه شما این است که نیازهای خود را ارزیابی کرده و به آنها احترام بگذارید ، و اگر در این روزها به خواب بیشتری احتیاج دارید قضاوت نکنید.

وقتی شفا دادن فصل باکره آغاز می شود یکشنبه ، 22 آگوست، موضوع مراقبت از خود ادامه می یابد. در همین روز ، یکشنبه ، 22 آگوست، یک ماه کامل روشن در دلوهای فردگرا وجود دارد. شما مجوز درمان خود را دارید. اگر می توانید ، ماساژ رزرو کنید ، به خرید بروید ، یا پاپ کورن درست کنید و فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. شما در برنامه ریزی تاریخ عالی هستید ، و در حال حاضر ، ممکن است احساس خوبی داشته باشید که خود را در یک روز قرار دهید.

ماه اوت با سیاره حاکم شما ، عطارد ، در حال ورود به ترازوی عاشقانه در حال پایان است دوشنبه ، 30 آگوست. این ماه از شما خواسته است که ارتباطات زیادی انجام دهید ، اما اکنون نوبت شماست که بنشینید و از توجه محبت آمیز و تعریف و تمجید طرفداران یا عاشقان خود لذت ببرید. آن را مانند یک گربه خانگی خیس کنید ، زیرا شما شایسته آن هستید ، جوزا. ماه بعد میبینمت!

آگوست می بیند که شما با افراد جدید وقت می گذرانید. اطمینان حاصل کنید که برجسته شما به اندازه شخصیت شما می درخشد: برج 28 برونزینو کرم برنزر روشن کننده ، 20 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>