فال دلو آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت دلو.

به آوریل خوش آمدید ، دلو! ماه گذشته از شما خواسته است که دیگر بازی نکنید و با شرکای خود یا شرکای خود صادق باشید. بر شنبه ، 3 آوریل، سیاره ارتباطات عطارد وارد برج برج حمل شجاع و سومین خانه ارتباطی شما می شود. شما کاملا کاریزماتیک هستید و در نتیجه ، تمایل به جذب تعداد زیادی دوست و دوست دارید. با این حال ، تمایل شما به تصور بیش از حد از چیزهایی که با طبیعت دوری از خود همراه است ، می تواند دیگران را گیج کند. با ادامه موضوع از ماه گذشته ، این حمل و نقل ارتباط مستقیم و صادقانه را تشویق می کند. اگر منتظر یک روز خوب هستید تا به شخصی بگویید چه احساسی دارید ، ماه جدید را در برج حمل قرار دهید یکشنبه ، 11 آوریل در تقویم شما ماه های جدید زمان هایی برای شروع تازه و شروع جدید است.

ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی ، وارد برج ثور و چهارمین خانه خانه و خانواده شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. این زمان مناسبی است برای شروع یک آیین نظافت بهار ، که می تواند تأثیرات تقریبا جادویی بر روح شما بگذارد. زمان مناسب برای بیرون انداختن بقایای غیرضروری سال گذشته است تا بتوانید خانه خود را برای حال و آینده زیبا کنید. شلختگی به خصوص پس از چنین سال پراسترسی مهم است. گرد و غبار ، همه چیزهایی را که سالها روی آنها نگه داشته اید مرتب کنید و برای زیباسازی فضای خود چند گیاه با نگهداری کم اینجا و آنجا اضافه کنید.

فصل مجلل ثور در آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل، شما را به آرامش و نفس عمیق تر تشویق می کند. در همین تاریخ ، پیام رسان مرکور نیز وارد برج ثور و خانه چهارم خانه و خانواده شما می شود. عطارد یک مزاحمت اجتماعی یک سیاره است. اگر می توانید با خیال راحت این کار را انجام دهید ، با دعوت از برخی از عزیزان ، خانه تازه تازه شده خود را جشن بگیرید. همزمان با تکمیل واکسن ها ، برخی از ما این فرصت را پیدا می کنیم که با عزیزانی که مدتی است آنها را ندیده ایم وقت بگذرانیم و گرامی داشتن هر لحظه مهم است.

سیاره جنگجو مریخ در حال مراقبت از سرطان و ششمین خانه بهداشت شما است جمعه 23 آوریل. این حمل و نقل از شما می خواهد که از سلامتی خود ، روحی و جسمی دفاع کنید. این ممکن است به معنای این باشد که بفهمید چه زمانی واجد شرایط واکسن هستید یا اینکه در یک رابطه برای خود بایستید. مراقبت از خود همیشه آسان نیست ، اما این انرژی از مریخ به شما کمک می کند تا برای خودتان بجنگید.

ماه کامل در عقرب و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما در دوشنبه ، 26 آوریل به چیزی که در آن تلاش کرده اید چراغ می تاباند. انتظار داشته باشید که سخت کوشی شما سرانجام پذیرفته شود و یا فرصتی جدید پیش روی شما قرار گیرد. سپس ، ماه به پایان می رسد زیرا پلوتو ، سیاره مرگ و تولد دوباره ، سالگرد بازگشت سالانه خود را آغاز می کند سه شنبه ، 27 آوریل. این واپسگرایی همه چیز درمورد آزاد کردن چیزی است که دیگر به ما کمک نمی کند رفتار سالم تری را آغاز کنیم ، بنابراین مایل باشید عادت های بد را کنار بگذارید. در امان باشید و در ماه مه شما را ببینیم!

بهار در هوا است ، دلو ، و شما احساس انرژی می کنید. مقداری از آن جادو را با نگاهی به ظاهر خود بیاورید: رژ لب مایع مات MyBeautyBrand در Sara-Jane Lavender 409 ، 21 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>