فال دلو آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت دلو.

اوت مبارک ، زیبا دلو! ماه گذشته ، ماه کامل سرگرمی بزرگی را به زندگی اجتماعی شما تزریق کرد و Chiron رو به عقب به شما کمک کرد تا استرس بازگشت به رویدادهای شخصی را کنترل کنید. در حال حاضر ، در ماه جدید در وفادار Leo در یکشنبه 8 مرداد، سعی کنید یک شب را برای خود مهیا کنید. از رسانه های اجتماعی دور بمانید ، شام سفارش دهید ، تلویزیون تماشا کنید ، یا هر کار دیگری را که به آرامش شما کمک می کند انجام دهید ، اما مطمئن شوید که آرامش دارید. بازگشت به جامعه پذیری می تواند بیش از آنچه فکر می کنید استرس زا باشد.

بر چهارشنبه ، 11 آگوست، عطارد پر سر و صدا وارد باکره کمال گرا و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما می شود. شما به خاطر روح مستقل خود شناخته شده اید ، دلو ، اما حتی شما می توانید مردم را در مواقعی خوشحال کنید. این حمل و نقل از شما می خواهد آن را قطع کنید. اگر کسی بیشتر از آنچه برنامه شما در حال حاضر روی شما کار می کند فشار می آورد ، به او بگویید نه. اگر سابق شما را ملاقات می کند تا برای قهوه ملاقات کنید ، فقط به آنها بگویید که پهنای باند ندارید. مهم این است که تمرین ایجاد مرزها را انجام دهید.

هنگامی که ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و پول وارد علامت اصلی آن می شود دوشنبه ، 16 اوت، تعیین مرزها نتیجه می دهد. هنگامی که برای خود وقت بگذارید ، به جای تلاش برای ایجاد یک برنامه زمانی حول علاقه خود یا موارد مهم دیگر ، میزان استرس کمتری را مشاهده خواهید کرد. شما یکی از جالب ترین نشانه های زودیاک هستید ، دلو. بگذارید مردم در اطراف شما کار کنند!

سیاره حاکم شما ، اورانوس مستقل ، رو به عقب می رود پنجشنبه ، 19 آگوست در برج ثور حسی و تا زمانی که به عقب برگردد جمعه 14 ژانویه. هنگامی که اورانوس به سمت واپسگرایی می رود ، ممکن است متوجه شوید که توجه شما به تصویر بزرگتر معطوف می شود. در طول این هفته ها ، ممکن است علاقه شدید به فعالیت های بشردوستانه را تجربه کنید. همچنین ممکن است متوجه شوید که افرادی از گذشته شما برخاسته اند و می خواهند جبران کنند ، خواه سابق یا همکاران سابق. رو به عقب اورانوس زمانی است که می توانید قسمت های شل را ببندید و خود را از جهان خارج از حلقه داخلی کوچک خود یادآوری کنید.

یکشنبه ، 22 آگوست، شروع فصل باکره و ماه کامل درخشان را در نشانه شما ، دلو به ارمغان می آورد. موضوع شما برای فصل باکره این است که به ایجاد مرزهای سالم ادامه دهید. اگر وقت کافی برای خود ندارید ، ممکن است در روابط خود گرفتار شوید ، و این برای هیچ کس خوب نیست با لذت بردن از وقت تنها و زمان تنها با معشوق خود ، بهترین های هر دو دنیا را داشته باشید. ماه کامل سمت اولیه شما را بیرون می آورد ، بنابراین از این شب برای لباس پوشیدن ، آرایش کردن و عشق ورزیدن در زیر نور ماه کامل استفاده کنید (بله ، خودارضایی مهم است!).

در اواخر ماه ، هنگامی که عطارد پیام رسان وارد می شود بسیار زیبا دوشنبه ، 30 آگوست، عاشقانه به راحتی جریان می یابد. از این لحظه آرامش در زندگی عاشقانه خود لذت ببرید ؛ همانطور که می دانید ، این جهان پر از شگفتی است و شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است پایان یابد. لذت ببرید ، و در ماه سپتامبر شما را می بینیم!

شما در طول ماه کامل احساس زیبایی دارید و مقداری پودر تنظیم کننده می تواند در آن ضربات فوق العاده مهر و موم کند: پودر تنظیم LYS Beauty Triple Fix ، 18 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>