فال دلو مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت دلو.

اردیبهشت مبارک دلو! ماه گذشته ، یک ماه کامل پاداش شما را برای تمام سخت کوشی هایی که اخیراً انجام داده اید به ارمغان آورد. شما سرانجام برای پروژه ای که در آن انرژی صرف کردید ، قدردانی حرفه ای دریافت کردید و زمان آن فرا رسیده است که یک دقیقه در آن درخشش قرار بگیرید. هنگامی که پیام رسان مرکوری وارد جوزا و خانه 5 لذت شما در حال خروج می شود دوشنبه ، 3 مه، می توانید در زندگی شخصی خود انتظار اخبار خوبی را نیز داشته باشید. ممکن است سرانجام یک له از شما بخواهد که بیرون بیاید ، یا شریک زندگی شما ممکن است یک یادداشت عاشقانه فصیح برای شما بنویسد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرام بنشینید و از توجه لذت ببرید.

چند روز بعد ، زندگی عاشقانه شما هنگامی که سیاره عاشقانه ونوس نیز وارد جوزا و پنجمین خانه لذت شما می شود ، پرشورتر می شود شنبه 8 مه. استرس ناشی از همه گیری به طور طبیعی زندگی عشقی شما را تحت تأثیر قرار داده است ، خواه از شریک زندگی جدا شده باشید ، بیش از هر زمان دیگری را با یکی بگذرانید ، یا مجبور شوید که قرار ملاقات را در انتظار بگذارید. اما وقتی مردم واکسینه می شوند و هوا گرم می شود ، دنیا آرام آرام آرامش می یابد و شما هم هستید. پس از ماه ها استرس و تنهایی ، شما شروع به لذت بردن از محبت عاشقانه می کنید. ماه جدید در ثور در سه شنبه ، 11 مه یک زمان مناسب برای شروع جدید است. به برنامه های دوست یابی بپیوندید یا یک شب عاشقانه عاشقانه را با یک عاشق برنامه ریزی کنید.

بر پنجشنبه ، 13 مه، سیاره خوش شانس مشتری وارد ماهی ها و خانه دوم صاحبان شما می شود. ماه می برای شما دلو عزیز یک ماه شفابخشی است. سال گذشته برای همه سخت بوده است و شما کارهای زیادی برای قوی ماندن انجام داده اید. اکنون وقت آن است که هدیه های جهان را بپذیریم. اعتماد به خبرهای خوب بعد از این همه منفی کاری دشوار است ، اما شما لیاقت هر ذره ای شادی را دارید و این انتقال ممکن است فرصت هایی را برای راه شما به ارمغان بیاورد ، خواه یک فرصت شغلی جدید باشد یا یک فاکتور که سرانجام حقوق دریافت می کند. بدون گناه از آن لذت ببرید.

وقتی فصل اجتماعی جوزا آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت، یک احساس خوش بینی غیر قابل انکار وجود دارد. با این حال ، حتی اگر جامعه پذیری ایمن تر شود ، اگر لازم است وقت خود را صرف کنید ، مشکلی ندارد. کیوان ، مسئول زودیاک ، از واپس گرایانه حرکت می کند یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر. در این مدت از شما خواسته می شود وقتی شروع به دیدن دوباره دوستان می کنید احساسات خود را تکریم کنید. اجازه ندهید کسی شما را به سمت موقعیتی اجتماعی سوق دهد که باعث ناراحتی شما شود.

به طور خاص ، از شب استفاده کنید چهارشنبه ، 26 مه استراحت و شارژ مجدد. یک ماه پر از هرج و مرج و ماه گرفتگی در قوس وجود دارد. گرفتگی کارتهای وحشی کیهانی است که می تواند تغییر و تحول ناگهانی به همراه داشته باشد. بهتر است گلدان را هم نزنید ، مخصوصاً وقتی اتفاقات شگفت انگیز زیادی در این ماه رخ می دهد. یک شب از خود پذیرایی کنید و از شبکه های اجتماعی استراحت کنید. حتی ممکن است بخواهید آن شکستن صفحه را تمدید کنید ، زیرا بازگشت عطارد از همان آغاز است شنبه ، 29 مه. همچنان سلامت روان خود را در اولویت قرار دهید ، از خیرخواهی که سر راه شما قرار می گیرد استقبال کنید و دوباره به معاشرت بپردازید. ماه ژوئن می بینیم!

ماه مه همه چیز در مورد تفریح ​​است ، دلو. هیچ راهی بهتر از آرایش لیزا فرانک برای درمان خود وجود ندارد: Morphe X Lisa Frank Paint It Playful Lip Crayon Trio ، 22 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>