فال سرطان آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیت سرطان.

به ماه اوت خوش آمدید ، سرطان! ماه گذشته دیدید که دوستان و خانواده در آغوش زندگی هستند و با خیال راحت شروع به معاشرت در دنیای پس از واکسیناسیون می کنند. شما یک سرایدار و میزبان عالی هستید ، بنابراین ممکن است مجالس کوچکی را میزبانی کرده یا یک غذای خوشمزه برای همسرتان پخته باشید. در طول ماه جدید با حروف برجسته Leo در یکشنبه 8 مرداد، مطمئن شوید که مراقب خودتان نیز هستید. یک شب را به تنهایی شارژ کنید. ارتباط با دیگران از نظر احساسی خسته کننده است. اگر احساس کنید کمی پاک شده اید مشکلی ندارد. بخورید ، بخوابید ، حمام طولانی کنید و خودارضایی کنید.

وقتی عطارد پیام رسان وارد خانه خود می شود ، نشان می دهد که باکره عملی است چهارشنبه ، 11 آگوست، و سومین خانه ارتباطی شما را روشن می کند ، مکالمه به نام آن تبدیل می شود. شما به عنوان یک علامت آب همدل ، از نظر احساسی بسیار شهودی هستید ، اما حتی دوست دارید با خزیدن گهگاه در پوسته خرچنگ خود از موضوعات سخت اجتناب کنید. اگر از تماس های تلفنی مادر خود طفره رفته اید یا کل مکالمه “تعریف رابطه” را با یک دختر جدید به تعویق انداخته اید ، وقت آن رسیده است که از مخفی شدن بیرون آمده و آن را به زبان بیاورید. آرام باش ، سرطان سکسی! فقط از قبل وقت بگذارید تا با خواسته های خود ارتباط برقرار کنید و به مرزهای خود وفادار بمانید.

فرض کنیم این مکالمات به نفع شما باشد ، زیرا ستاره ها بر زندگی عاشقانه شما می درخشند ، سرطان شیرین. بر دوشنبه ، 16 اوت، ناهید ، سیاره عاشقانه ، وارد علامت اصلی ترازوی خود می شود. این گذر به شما آرامش و آرامش را در زندگی عاشقانه شما می بخشد. گاهی اوقات ، حتی وقتی همه چیز خوب پیش می رود ، بدنبال مشکلات هستید ، به خصوص اگر عادت کرده اید با هرج و مرج زندگی کنید. چالش شما این است که بپذیرید همه چیز خوب پیش می رود و نیازی به استرس در مورد عشق ندارید. فقط استراحت کنید و از آن لذت ببرید.

سپس سیاره مستقل اورانوس به سمت عقب بر می گردد پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در برج ثور حسی ، ثبات را در روابط خود برای شما فراهم می کند. ممکن است همه چیز خیلی خوب به نظر برسد ، اما سعی کنید به خاطر داشته باشید که شدت همان سازگاری و شیمی طولانی مدت نیست. پس از همه استرس های همه گیر ، اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، شما سزاوار عشق قابل اعتماد هستید. شما یک شریک شگفت انگیز هستید ، از سرطان مراقبت می کنید. خود را ادامه دهید و در عوض به پذیرش محبت عادت کنید. شاید حتی بالاخره به یک نفر دیگر اجازه دهید یک بار غذا بپزد.

یکشنبه ، 22 آگوست، ماه کامل را در دلوهای عجیب و غریب به ارمغان می آورد و بخش جنسی نمودار شما را روشن می کند. به طور جدی ، سرطان ، آیا اوت شما می تواند برای عشق بهتر شود؟ همین تاریخ همچنین اولین روز فصل عملی باکره است. اگر مجرد هستید ، با خودارضایی با یک اسباب بازی جنسی جدید از یک شب عشق به خود لذت ببرید. روش های جدیدی برای لذت بردن از خود بیاموزید. کسانی که با هم شریک هستند نیز باید عشق به خود را تمرین کنند. از مهارت های ارتباطی تازه تیز شده خود استفاده کنید تا به همسرتان بگویید دقیقاً چگونه دوست دارید لمس شوید.

ماه آگوست زمانی به پایان می رسد که سیاره ارتباطی عطارد وارد تراز عاشقانه شود دوشنبه ، 30 آگوست. شما در اوایل ماه مکالمات سختی داشتید و اکنون می توانید آرامش داشته باشید و از تبادل چیزهای شیرین لذت ببرید. سرطان را به خاطر بسپارید ، گاهی آرامش سالم است! از عشق لذت ببرید و در ماه سپتامبر شما را ببینیم.

آگوست از شما می خواهد که به عشق اعتماد کنید. آرایش خود را با روحیه عاشقانه خود مطابقت دهید با: پالت رز ونیزی Em Cosmetics ، 40 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>