فال سرطان مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت سرطان.

مارس مبارک ، زیبا سرطان! در پایان ماه گذشته ، در فروشگاه های خلاقیت راحتی یافتید. اکنون که همه ما وقت بیشتری را در خانه می گذرانیم ، انتخاب یک سرگرمی سالم است. وقتی سیاره جنگجو مریخ وارد جوزا های پستی و دوازدهمین خانه ناخودآگاه شما می شود چهارشنبه ، 3 مارس، می بینید که برخی از عمیق ترین خواسته های خود را با یک دوست ، عاشق یا معتمد در میان می گذارید. شما از طریق هنر یا روزنامه نگاری با خواسته ها و نیازهای خود تماس گرفته اید و اکنون آماده بیان آنها هستید. این باعث می شود شما به حلقه داخلی نزدیک شوید و احساس حمایت و پذیرش بیشتری خواهید داشت. آن پنجه خرچنگ ، ​​سرطان را پایین بیاورید و باز شوید.

در ماهی های شهودی یک ماه جدید تاریک وجود دارد شنبه ، سیزدهم مارس. این دیدار نهمین خانه فلسفه شما را به روشنایی می کشاند و اعتقادات دیرینه را زیر سوال می برد. آیا الگوهای فکری ، وسواس فکری یا سیستم های اعتقادی را حفظ می کنید که دیگر مناسب شما نیستند؟ شاید زمان آن فرا رسیده باشد که سعی کنید تغییری ایجاد کنید. اگر آماده کار بر روی الگوهای دلبستگی هستید ، یافتن یک درمانگر را برای کمک در نظر بگیرید. شاید شما در مورد الگوهای اعتقادی مضر که با آن بزرگ شده اید تأمل می کنید و آماده اید که برای خودتان فکر کنید. هنگامی که ارتباط سیاره عطارد نیز به بصیرت ادامه می دهد ماهی دوشنبه 15 مارس، گفتن چنین س questionsالات پیچیده ای آسان تر می شود ، شاید با یک درمانگر یا دوست معتمد.

فصل برج حمل از آغاز می شود شنبه 29 اسفند، یک فنر به قدم خود می آورید. نیمه اول ماه از نظر احساسی چالش برانگیز بود ، اما اکنون آماده لذت بردن هستید. وقتی عاشق سیاره زهره وارد اعتماد برج حمل و دهمین خانه اجتماعی وضعیت اجتماعی شما می شود یکشنبه 21 مارس، جهان شروع به پهن کردن فرش قرمز برای زندگی عاشقانه شما می کند. اگر مجرد هستید ، این می تواند به معنای ملاقات با کسی باشد که باعث می شود احساس قدرت کنید. اگر قبلاً شریک شده اید ، آماده شوید تا احساس درک و دوست داشتن کنید. سال سختی است ، بنابراین وقتی کسی شروع به تحسین و محبت به شما می کند ، آن را خیس کنید.

سرانجام ، یک ماه کامل در Libra وجود دارد ، نشانه همکاری و چهارمین خانه خانه و خانواده شما در حال انجام است یکشنبه ، 28 مارس. اوه ، سرطان ، می خواهی با کسی رابطه برقرار کنی؟ حتی اگر اینطور نباشد ، ممکن است عشق یا شریک زندگی شما بیش از هر زمان دیگری احساس نزدیکی کند. ببینید ، همه آن احساسات سخت در اوایل ماه ارزشش را داشت! پوسته سخت شما برای همین است. فقط نترسید که آن مرکز نرم را با کسانی که دوستتان دارند به اشتراک بگذارید. ماه بعد میبینمت.

زندگی عاشقانه شما در این ماه بالا می رود ، سرطان. برای لحظات صمیمی آماده شوید: مرطوب کننده شخصی للو ، 25 دلار (اکنون خرید کنید)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>