فال شیر آگوست 2021 – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیتی لئو.

به ماه اوت خوش آمدید ، لئو! بله ، هنوز فصل شما است ، بنابراین اجازه دهید به جشن برویم. در طول ماه ژوئیه ، شما بیشتر از آرامش یک زندگی عاشقانه سالم لذت می برید ، نه اینکه به نمایش بپردازید. این کار برای هر کسی سخت است ، چه برسد به یک شیر. اما شما بسیار زیبا و کاریزماتیک هستید ، شما سزاوار عشق و توجه پایدار هستید. در طول ماه جدید تیره در علامت خود را در یکشنبه 8 مرداد، وقت بگذارید تا با خودتان چک کنید. مغز شما می تواند آنقدر سریع حرکت کند که گاهی اوقات حتی نمی دانید چه چیزی شما را آزار می دهد. آیا احساس حمایت می کنید؟ آیا در هر مشارکتی به اندازه ای که می دهید می دهید؟ یک فهرست سریع تهیه کنید و برای هفته های بعد نیت خود را تعیین کنید. به یاد داشته باشید ، شیر ، قمرهای جدید زمان قدرتمندی برای شروع دوباره هستند.

شما باید در یک مکان سالم باشید ، زیرا وقتی عطارد پر سر و صدا وارد باکره عملی می شود چهارشنبه ، 11 آگوست شما تمایل نسبتاً عجیبی را تجربه می کنید ، یا بهتر بگویم ، فقدان آن. شما نمی خواهید غیبت کنید! شما علاقه مند به حفظ اسرار دوستان و ایجاد اعتماد در زندگی عاشقانه خود هستید. همیشه بعداً چای برای ریختن وجود خواهد داشت ، بنابراین این را به عنوان نشانه بزرگ شدن خود در نظر بگیرید.

هنگامی که ناهید ، سیاره زیبایی ، عشق و فراوانی ، وارد معجزه های معرکه می شود دوشنبه ، 16 اوت، توجه شما به پول معطوف می شود. این یک چیز خوب است که از نظر عاشقانه ثبات دارید زیرا در زندگی حرفه ای خود بسیار مشغول خواهید بود. این حمل و نقل باعث افزایش ، اجرای جدید و پروژه های خلاقانه فراوان در راه شما می شود. فقط یادتان باشد که ارزش خود را مطالبه کنید ، آن پول را بدست آورید و گناه را برای میلیاردرها بگذارید. این کار را به خاطر هر کس دیگری انجام دهید ، لئوها وقتی به خواسته خود نرسند ، حقیر نیستند.

سیاره مستقل اورانوس به سمت عقب بر می گردد پنجشنبه ، 19 آگوست به جمعه 14 ژانویه در ثور حسی اورانوس یک سیاره عجیب و غریب است ، بنابراین وقتی به عقب بر می گردد ، عملاً تمایل دارد تا حدی آرام شود. وظیفه شما در دوران عقب گرد اورانوس این است که یکبار دیگر به خود یادآوری کنید که رابطه جنسی پرشور و درام چیزهای یکسانی نیستند. شما می توانید بدون رابطه سمی رابطه جنسی خوبی داشته باشید. اما این شما هستید که باید مرزهای خود را تعیین کنید ، آنچه را که می خواهید مشخص کنید و نیازهای خود را برای دوست داشتن علایق ادامه دهید. شما می توانید آن را انجام دهید!

یکشنبه ، 22 آگوست، ممکن است یک روز سخت برای شما باشد ، زیرا با ورود خورشید به باکره پایان فصل لئو را مشخص می کند. اما بیایید واقعی باشیم – شما طوری رفتار می کنید که انگار همیشه فصل شیر است و انرژی باکره برای هر موقعیتی مسئولیت و تفکر را به ارمغان می آورد. یکشنبه ، 22 آگوست همچنین یک ماه کامل درخشان در دلوهای عجیب و غریب است. این هفتمین خانه مشارکت شما را روشن می کند ، به این معنی که زندگی عاشقانه شما دارای رابطه جنسی سالم و پیچیده است. اگر مجرد هستید یا مشغول بازگشت هستید ، ماه کامل یک شب عالی برای تفریح ​​در برنامه های دوستیابی است. از این بهتر ، می توانید از میزان گرم بودن اسباب بازی جنسی خود پیاده کنید.

پیام رسان عطارد به سمت زیبا ترازو حرکت می کند دوشنبه ، 30 آگوست، بخش ارتباطات نمودار خود را روشن کنید. از آنجا که ترازو نشانه تعادل و مشارکت است ، این عبور و مرور نشان دهنده ارتباط سالم در روابط صمیمی شما است. ادامه دهید و ممکن است به زودی قلب در چشمان شما باشد. شهریور میبینمت!

هنوز فصل شما در بیشتر ماه است ، لئو ، بنابراین شما موظف هستید که برق بزنید: Flower Beauty Warrior Glitter Shadow ، 10 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>