فال عقرب مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی عقرب.

مارس مبارک ، عقرب! در پایان ماه فوریه ، توانستید گارد خود را کنار بگذارید و عشق را بپذیرید. عقرب عزیز ، خواه از طرف شریک زندگی عاشقانه ، خانواده ، دوستان یا حیوان خانگی شما باشد ، عشق بسیار زیادی در اطراف شما وجود دارد. وظیفه شما توجه و قدردانی از آن است. هنگامی که یکی از سیارات حاکم شما ، جنگجوی مریخ ، وارد جوزا های کاریزماتیک و هشتمین خانه جنسی شما می شود چهارشنبه ، 3 مارس، توجه شما از عشق به هوس تبدیل می شود. مجلس هشتم شما نیز بر تحول حکمرانی می کند و انرژی تهاجمی مریخ بر نحوه تحریک و چگونگی تحقق آن نظارت دارد. شما جنسی ترین علامت زودیاک هستید ، عقرب ، اما خسته می شوید. خواه مجرد باشید ، هم شریک باشید ، یا در این زمینه محدود باشید ، این حمل و نقل از شما می خواهد که به عمیق ترین خواسته های خود تن دهید و یک پیچ و تاب یا اسباب بازی جنسی جدید را امتحان کنید.

گرما مدام در حال افزایش است شنبه ، سیزدهم مارس با ماه جدید در ماهی های خلاق و خانه 5 لذت شما. این تاریخ را در تقویم خود بچرخانید ، زیرا بدون در نظر گرفتن وضعیت رابطه ، ارگاسم راه اصلی شماست. به ویژه ، شما سعی می کنید انواع جدیدی از لذت ، مانند خودارضایی در وان را امتحان کنید. ارتباطات پیرامون نیازهای جنسی وقتی که پیام رسان مرکوری نیز وارد ماهیان و پنجمین خانه لذت شما می شود ، راحت تر شروع می شود دوشنبه 15 مارس.

فصل Bossy Aries از آغاز می شود شنبه 29 اسفند، اضافه کردن حتی بیشتر swagger به مرحله شما. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، عاشق سیاره زهره وارد برج حمل برجسته می شود و خانه 6 سلامت شما را روشن می کند. شما این ماه را با داشتن رابطه جنسی خوب زیادی سپری کرده اید ، و گرچه ارگاسم تقویت کننده روحیه خوبی است ، اطمینان حاصل کنید که شما همچنین برقراری ارتباط سالم ، صبر و استفاده از ابزارهای دیگر برای محکم نگه داشتن روابط صمیمی خود را انجام می دهید. به طور خاص ، به یاد داشته باشید که فقط در موارد ضروری از ادویه آور بدنام عقرب خود استفاده کنید. شما علامت شدیدی هستید و برای نرم بودن بعضی اوقات به یادآوری احتیاج دارید.

گاهی اوقات ، بهترین راه برای قرار دادن انرژی خوب در یک رابطه این است که مطمئن شوید نسبت به خود احساس خوبی دارید. این ممکن است به معنای شروع درمان ، تمرین مدیتیشن یا انتخاب یک سرگرمی جدید باشد. ماه مارس بیشتر در مورد ارتباط با دیگران بوده است ، اما از ماه جدید در ترازوی عدالت محور استفاده کنید یکشنبه ، 28 مارس، بر نیازهای عاطفی خود تمرکز کنید. اگر با هم شریک هستید ، شاید این به معنای یک شب نوازش باشد و اگر مجرد هستید ، چرا با یک حیوان خانگی یا حیوان پر شده ناز نکنید؟ اشکالی ندارد هر چند وقت یکبار طرف نرم خود را پرورش دهید ، عقرب شیرین. در امان باشید و ماه آینده شما را می بینیم!

این ماه ارگاسم های زیادی را به همراه دارد. شما به یک سایه چشم نیاز دارید که در ماراتن های جنسی ادامه یابد ، مانند: صبحانه نانوایی زیبایی در پالت سایه چشم تختخواب ، 38 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>