فال عقرب ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی عقرب.

خوش آمدید به ژوئن ، سکسی عقرب. ماه گذشته یک گرفتگی آشفته از شما خواست که خونسردی خود را حفظ کنید و در برابر اصرار برای تحریک درام مقاومت کنید و حدس بزنید که ، یک ماه گرفتگی دیگر وجود دارد. اما ابتدا ، زهره ، سیاره عشق ، وارد سرطان شیرین و نهمین خانه فلسفه شما می شود چهارشنبه ، 2 ژوئن. شما ممکن است کمی بیشتر از حد معمول احساس اهلی کنید و این اشکالی ندارد! شما به این که یک ماشین جنسی مستقل هستید افتخار می کنید ، اما بیایید واقعیت را پیدا کنیم ، می توانید از ثبات استفاده کنید. برای نظافت خانه ، پختن یک شام خوب و ایجاد فضای زندگی خود به یک لانه عاشقانه دنج ، کمی وقت بگذارید.

پنجشنبه ، 10 ژوئن ، ماه جدید و گرفتگی هرج و مرج خورشید را در جوزا و خانه هشتم جنسیت ، مرگ و تحول شما به ارمغان می آورد. در این زمان پر فراز و نشیب راحت باشید. گرفتگی ها کارتهای وحشی کیهانی هستند که حتی بدون کمک شما تغییرات سریع و ناگهانی ایجاد می کنند. لانه زنبور عسل را بهم نزنید. با یک فنجان چای داغ از این زمان برای لذت بردن از آنچه برایش کار کرده اید استفاده کنید ، چه موفقیت خودتان باشد یا یک رابطه عاشقانه.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، یکی از سیارات حاکم شما ، مریخ ، وارد لئو پرشور و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما می شود. این تاریخ را در تقویم خود بچرخانید ، عقرب ، زیرا قصد دارید ورودی (و در آن ورودی پر زرق و برق) ایجاد کنید. این حمل و نقل به شما قدرت آتش می دهد تا زندگی خود را ارتقا دهید ، خواه از طریق ارتقا ، پیشنهاد ازدواج یا فقط سرانجام دیدن دوباره دوستان مهم باشد. شما قدرت و جذابیت لازم را برای به دست آوردن هر آنچه در زندگی اجتماعی خود تمایل دارید خواهید داشت.

ستاره ها مشغول هستند یکشنبه ، 30 خرداد. این طولانی ترین روز سال است ، معروف به انقلاب تابستانی. به پهلوی جادوگر خود ضربه بزنید و یک شمع زرد روشن کنید تا لذت و فراوانی خورشید را مهار کنید. این تاریخ همچنین شروع فصل دنج سرطان است و از شما می خواهد یک بار دیگر احساس سرزندگی کنید. در این زمان برخی از دوستان را برای مهمانی شام دعوت کنید تا بیشتر از آن لذت را گسترش دهند.

یکشنبه ، 30 خرداد همچنین شروع مشتری رو به عقب است. شما کارآگاه زودیاک هستید ، عقرب ، بنابراین این عقب گرد درست در کوچه شما است. همه چیز درمورد افشای حقیقت و از بین بردن عینک های گل رز است. مشتری عقب افتاده از ماهیها و پنجمین خانه لذت شما آغاز می شود ، که بخش خلاقانه نمودار شما را برجسته می کند ، بنابراین ممکن است به دیوار برخورد کنید یا بلوک نویسنده را تجربه کنید. بهترین کار این است که در صورت امکان از هر کاری که کار می کنید فاصله بگیرید. به پیاده روی بروید یا مطالعه کنید و با ذهنی تازه به پروژه های خود برگردید. وقتی مشتری متقارن به پایان می رسد یکشنبه هفدهم اکتبر، در Aquarius و خانه چهارم خانه و خانواده خود ، در کارهای خلاقانه خود احساس اعتماد به نفس و زمین بیشتری خواهید داشت. فقط قدرت قدم برداشتن از کار خود را فراموش نکنید و این کار را به خوبی انجام خواهید داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>