فال لئو جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت لئو.

به ژوئیه خوش آمدید ، لئو! فصل شما از این ماه آغاز می شود ، بنابراین مانند یک ببر در آفتاب پراکنده شوید و تمام توجه تولد را بپذیرید. در پایان ماه گذشته ، سیاره عاشقانه زهره وارد نشانه شما شد و در سراسر زندگی عاشقانه خود زرق و برق می انداخت. شما باحال ، کاریزماتیک هستید و همه طعم شما را می خواهند. شما درگیر هستید ، اما آیا فقط برای رابطه جنسی داغ حضور دارید یا اینکه می خواهید یک رابطه نیز داشته باشید؟ بر سه شنبه ، 6 ژوئیه، ناهید در لئو با سختگیرانه زحل در دلو مستقل مخالف است. تعجب نکنید اگر در این زمان یک علاقه عاشقانه از شما بخواهد متعهد شوید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که صادق باشید. اگر مطمئن نیستید که می خواهید با دوستان خود صحبت کنید یا با یک درمانگر کار کنید.

یک ماه جدید در سرطان در جمعه 9 جولای توانایی های روانی شما را به نمایش می گذارد در صورت امکان مراقبت از خود را در این شب بمانید و برای مدیتیشن وقت بگذارید. اگر هنوز در مورد زندگی عشقی خود اطمینان ندارید ، اکنون زمان افشاگری های عمیق است. یک قلم و دفتر یادداشت در کنار خود داشته باشید تا در هنگام بروز افکار ، آنها را یادداشت کنید.

بر یکشنبه ، 11 ژوئیه، سیاره ارتباطات عطارد وارد سرطان مراقبت می شود. در این مدت باید بتوانید هرگونه بحث در مورد روابط طولانی را به پایان برسانید. هم شما و هم علاقه (های) عشق شما در بحث درباره موضوعات احساسی احساس امنیت می کنید. چه تصمیم دارید یک رابطه را پیش ببرید و چه آن را قطع کنید ، بدانید که تا زمانی که از شهود خود پیروی می کنید ، کار درستی انجام می دهید.

نگران نباشید ، تقریباً فصل تولد شما است ، لئو سکسی ، اما اول ، شما باید از یک کار احساسی دیگر عبور کنید. بر پنجشنبه ، 15 جولای، یک دنباله دار به نام شیرون ، که به عنوان “شفا دهنده زخمی” شناخته می شود ، با برج قوسی برجسته رو به عقب می رود و از همه می خواهد با آسیب های حل نشده مقابله کنند. شاید این یک آسیب دوران کودکی یا اندوهی طولانی از همه گیر باشد ، اما باید آن را حل کنید تا بتوانید به جلو حرکت کنید. تو بسیار افتخار می کنی ، لئو ، و تو لیاقت این را داری. اما اجازه ندهید که غرور شما در جستجوی کمک لازم در مورد چنین موضوعات مهمی باشد.

سیاره عاشق ونوس نشانه شما را رها می کند و در virgo عملی وارد می شود چهارشنبه 21 ژوئیه. اکنون که سرعت زندگی عشقی شما کمی آرام شده است ، این حمل و نقل می بیند که شما بحث های کمتری از قبیل اینکه چه فیلمی را تماشا کنید ، کدام یک از اسباب بازی های جنسی جدید را استفاده کنید یا نحوه تعطیلات آخر هفته خود را ببینید. از این مرحله جدید لذت ببرید – زندگی عاشقانه زیبا و آرام مشکلی ندارد. فصل شما از روز بعد آغاز می شود پنجشنبه ، 22 ژوئیه ، و به سبک معمولی لئو ، دکمه تنظیم صدا به زودی دوباره روشن می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>