فال لئو مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت لئو.

به مارس خوش آمدید ، لئو! ماه گذشته زندگی جنسی شما دچار تحول شده است ، شاید از طریق جستجوی یک رابطه جدید با همسرتان یا پذیرایی از یک اسباب بازی جنسی لوکس. این مضمون ادامه دارد: وقتی مریخ ، که بر ماهیت جنسی ما حکومت می کند ، وارد جوزا های کاریزماتیک و یازدهمین خانه دوستان شما می شود چهارشنبه ، 3 مارس، تعجب نکنید اگر وضعیت دوستان با مزایا پیش روی شما قرار گیرد. این می تواند نشان دهنده ایجاد احساسات سکسی برای شخصی در حلقه دوست شما باشد ، یا برعکس ، تعمیق جنبه دوستی در یک مشارکت رمانتیک موجود.

صرف نظر از وضعیت رابطه شما ، واضح است که مشارکت در زندگی شما در شرف تغییر است. نترس ، لئو شجاع ؛ این همیشه برای بهترین است. شما تمایل دارید که بسیار مورد تقاضا و مورد پسند واقع شوید. توسط خورشید اداره می شود ، شما اساساً تابش آفتاب را می گیرید. یک ماه جدید ، که زمان شروع جدید است ، در رخ می دهد شنبه ، سیزدهم مارس، در ماهی های روانی و خانه هشتم جنسیت ، مرگ و تحول شما. در اعماق جان ، شما احتمالاً از قبل می دانید که چه نوع تحولی در حال وقوع است. خواه عمیق شدن یک عاشقانه و یا شروع یک مشاغل تجاری با یک دوست ، شما برای آن آماده هستید. هنگامی که ارتباط سیاره عطارد نیز وارد ماهیها می شود دوشنبه 15 مارس، شما احساس جسارت کافی برای بیان خواسته های خود برای شروع تغییر خواهید کرد.

همنشین آتش نشان Aries فصل خود را آغاز می کند شنبه 29 اسفند، به شما کمک می کند نسبت به آنچه اخیراً احساس کرده اید ، نسبت به زندگی کمی خوشبین تر و هیجان زده شوید. اینها احساسات نادر در این زمان تاریخی هستند ، بنابراین با همه چیزهایی که دارید از آنها لذت ببرید. در نظر داشته باشید یک لیست سپاسگزاری بنویسید ، یا نامه ای به دوست خود ارسال کنید تا به او بگویید چقدر دوستش دارید. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشقانه ونوس وارد برج حمل و فلسفه نهمین خانه شما می شود. آیا شما آماده اید که در هنگام صحبت با بالش یا در یک قرار مجازی با معشوق خود درباره معنویت ، زندگی گذشته و دیدگاه های سیاسی صحبت کنید؟ آماده شوید ، زیرا این حمل و نقل نشان می دهد که روابط عاشقانه شما عمیق است.

مارس با یک ماه کامل زیبا در Libra حسی و خانه سوم ارتباطات شما شروع می شود یکشنبه ، 28 مارس. ترازو نشانه همکاری است و ماه کامل اوج اهدافی را که در ماه ماه تاریک تعیین می کنیم مشخص می کند. هر دگرگونی که در اوایل این ماه در زندگی عاشقانه شما آغاز شود ، کاملاً حلقه خواهد زد ، و بله ، علاوه بر تسطیح روابط شما ، این می تواند به معنای بروز ارگاسم باشد. مارس از شما می خواهد که به عمق روابط خود بپردازید و اگر این کار را انجام دهید ، عشق و لذت در انتظار شماست. لذت ببرید ، ایمن بمانید و ماه آینده شما را می بینیم.

این شما هستید که می توانید برای دوستانتان یک فعالیت سرگرم کننده و ایمن در فضای باز ترتیب دهید ، لئو. با استفاده از: Supergoop! لوسیون Sunnyscreen SPF 50 ، 26 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>