فال لئو ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

سرانجام، یکشنبه ، 30 خرداد، همچنین شروع بازگشت به عقب مشتری را نشان می دهد ، که تا پایان ادامه خواهد داشت یکشنبه هفدهم اکتبر. هنگامی که واپس گرایی شروع می شود ، مشتری در ماهی های احساسی و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما قرار دارد. بیایید صادق باشیم ، لئو ، آیا واقعاً عاشقانه ولرم COVID-19 خود را رها کردید؟ مشتری سیاره ای خوش شانس است ، اما وقتی به سمت عقب حرکت می رود زندگی شما را می خواند و توهماتی را از شما دور می کند. اگر قبلاً با کسی که شما را به پایین می کشد مکالمه محکمی نداشته اید ، مشتری به شما کمک خواهد کرد.

این سیاره مستقیم در دلو و نهمین خانه مشارکت شما ادامه دارد یکشنبه هفدهم اکتبر. این خبر واقعاً خارق العاده ای است. علائم دیگر فقط آرزو می کنند این باشد که مشتری وارونه آنها به چه شکلی بازی می کند. این پایان نشان می دهد شما زندگی خود را از هر کسی که باعث شده است “احساس” کمتری در شما ایجاد کنید پاک خواهید کرد و در پایان فرد عقب مانده با شخصی سکسی ، باهوش و حمایت کننده روبرو خواهید شد. اگر با شما شریک باشد ، این می تواند نشان دهد که سرانجام عشق شما شروع به گوش دادن به آنچه شما از آنها نیاز دارید ، می کند.

صحبت از عطارد بازگشتی ، سرانجام به پایان می رسد سه شنبه 22 ژوئن. ارتباط راحت تر جریان می یابد و سفر از فشار بیشتری برخوردار می شود. با این حال ، از سلامتی خود غافل نشوید. در طول ماه کامل در برج برج و 6 خانه بهداشت خود را در پنجشنبه ، 24 ژوئن، ممکن است احساس کنید اخیراً خیلی لاغر شده اید بله ، مراجعه به پزشک در طی همه گیری بسیار دلهره آور بوده است ، اما همچنان مهم است که در معاینات منظم خود باشید. به قرارهای درمانی خود بروید ، چیزهایی بخورید که احساس خوبی به شما می دهد و به مقدار کافی می خوابید. شما خیلی داغ هستید که نمی توانید بهترین حالت را داشته باشید ، لئو.

یک عقبگرد دیگر وجود دارد که باید در این ماه پشت سر بگذارید. سیاره رویایی نپتون نیز در ماه جاری و در نشان خانه خود از ماهیان و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول خود ، واپسگرایی خود را آغاز می کند جمعه 25 ژوئن. در آن علامت می ماند تا زمانی که واپس گرایش آن تمام شود چهارشنبه ، اول دسامبر. نپتون پر زرق و برق و اثیری است. تأثیر آن می تواند زندگی شما را مانند یک افسانه احساس کند. با این حال ، وقتی عقب می رود ، توهمات مانند ایده آل سازی یک شریک را از بین می برد. به عنوان خطر به نظر رسیدن یک رکورد شکسته ، شما باید روابط موجود را ببینید و فقط روابطی را که زندگی شما را شاد می کنند پرورش دهید.

ژوئن تغییرات زیادی در روابط شما ایجاد کرد و به زودی ، با یک یادداشت بسیار سکسی به پایان می رسد. سیاره عاشق زهره وارد نشانه شما می شود ، لئو ، پنجشنبه ، 27 دسامبر، زندگی عاشقانه و جنسی خود را پر از زرق و برق و ارگاسم کنید. این نشان دهنده یک شریک عاشقانه جدید ، له شدن یا هدیه محبت شریک فعلی شما است. از هر دقیقه آن لذت ببرید و ماه آینده شما را می بینیم!

ناهید عاشقانه در این ماه وارد نشانه شما می شود ، لئو ، شما را بیش از هر زمان دیگری بوسید. لب های خود را با این موارد جلب کنید: براق کننده لب لب Lust Labs Pat McGrath ، 28 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:

اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>