فال ماهیان مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت ماهی ها.

به مارس خوش آمدید ، زیبا ماهی! ماه گذشته شما را تشویق کرد که اولویت بندی نیازهای خود را در روابط عاشقانه شروع کنید. شما بسیار هدیه می دهید ، ماهی ، اما به یاد داشته باشید – ممکن است یک شریک خوب باشید بدون اینکه از خواسته های خود غافل شوید. هنگامی که سیاره جنگنده مریخ وارد معاشرت جوزا و خانه چهارم خانه و خانواده شما می شود چهارشنبه ، مارس 3، زندگی در خانه شما یک نفس تازه می کند. مقداری موسیقی روشن کنید ، فضای خود را تزئین کنید و (با خیال راحت) عاشقان را سرگرم کنید. مریخ بر رابطه جنسی حاکم است ، بنابراین این حمل و نقل نشان می دهد که خانه شما به لانه ای از لذت تبدیل خواهد شد.

یک ماه جدید در علامت شما روشن است شنبه ، سیزدهم مارس توجه شما را بیشتر جلب می کند ، ماهی ها. زمستان طولانی است و شما گاهی احساس تنهایی می کنید. با این حال ، زندگی اجتماعی شما در حال تغییر است. شما شلوغ تر می شوید و سبکی بیشتری سر راه شما قرار دارد. وقتی سیاره ارتباط عطارد نیز وارد علامت شما شود دوشنبه 15 مارس، شما آماده هستید که از دوستان جدید ، عاشقان و شرکای فعلی دقیقاً چه چیزی را می خواهید و چگونه آن را می خواهید. هجوم انرژی جدید به زندگی شما همچنین به شما کمک می کند خواسته ها و نیازهای خود را بیان کنید و احتمالاً پاسخ مثبت خواهد بود.

فصل برج آتشین شروع می شود شنبه 29 اسفند. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشق ونوس وارد برج حمل و خانه دوم شما می شود. این می تواند نشان دهنده هدیه دادن یک عاشق به یک معلول فیزیکی باشد که دارای معنا است ، اما خانه دوم ما نیز بر احساسات و عواطف ما حکمرانی می کند. شما در حال حاضر با کسی نزدیکتر شده اید ، و به دنبال راه هایی برای بیان خود هستید. در این مدت احساسات در حال رشد ، شما با عشق احساس غنی شدن می کنید. از این اوقات شیرین لذت ببرید ، ماهی های مهربان. شادی این روزها خیلی نادر است و شما لیاقت همه آن را دارید.

ماه مارس با یک ماه کامل روشن در ترازوی نفسانی و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما به پایان می رسد یکشنبه ، 28 مارس. نگران ماهی ها نباشید ، این یک حکم اعدام واقعی نیست ، بلکه به سادگی بازتاب آنچه ماه برای آن ساخته شده است: پیشرفت در زندگی عاشقانه شما. اوایل ماه روی شادی و خنده تمرکز کردید ، اما روابط نیز نیاز به فداکاری دارد. از این زمان تظاهرات برای بیرون انداختن وسایل قبلی یا توقف پیام کوتاه به شخصی که قدردان شما نیست ، استفاده کنید. شما باید جایی برای ورود عشق و لذت جدید به زندگی خود ایجاد کنید. لذت ببرید ، و ماه آینده شما را می بینیم!

مارس به معنای تغییرات بزرگ در زندگی عاشقانه و جنسی شما است. اطمینان حاصل کنید که پوست شما در لمس صاف است: 54 Thrones Moroccan Blue Tansy + کره زیبایی بابونه بابونه ، 24 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>