فال ماهیان مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

[ad_1]

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیت ماهی ها.

اردیبهشت مبارک عزیزم ماهی! ماه کامل ماه گذشته شما را ترغیب کرد که در مسائل عاشقانه ناامن عمل نکنید. هر کسی خوش شانس خواهد بود که با شما باشد. بر دوشنبه ، 3 مه، پیام رسان مرکور وارد جوزا محبوب و چهارمین خانه خانه و خانواده شما می شود. این حمل و نقل ممکن است ملاقات یکی از اعضای خانواده یا تغییر در زندگی خانه شما را به همراه داشته باشد. مانند بسیاری از ما ، شما احتمالاً در هنگام شیوع بیماری ، مسافرت و دیدار با عزیزان خود را در حالت تعلیق قرار می دهید. اکنون ، با تکمیل واکسن ، زندگی به آرامی باز می شود و مردم شروع به معاشرت بیشتر می کنند. با این حال ، این نیز ممکن است دشوار باشد و ممکن است لازم باشد پس از همکاری ، کارها را به آرامی انجام دهید. از تعیین مرزها نترسید و با سرعت خودتان پیش بروید.

چند روز بعد ، در شنبه 8 مه، سیاره عاشقانه ناهید نیز وارد جوزا و خانه چهارم خانه و خانواده شما می شود. برخورد با خانواده گاهی اوقات می تواند استرس زا باشد ، اما این نشان می دهد که یک شریک ، دوست ، یا یک دوست عاشق عاشقانه در آنجا خواهد بود تا دست شما را بگیرد. مهم نیست که در زندگی شخصی شما چه می گذرد ، بدانید که می توانید برای حمایت از عزیزان تکیه کنید. شما فقط باید آنچه را که نیاز دارید درخواست کنید.

در ثور حسی در ماه از ماه نو استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه برای تعیین اهداف. بسیاری از ترانزیت های قدرتمند در اواخر ماه انجام می شوند و به شما کمک می کنند آنچه را که می خواهید آشکار کنید. اما ، ماهی های شیرین ، اگر نمی دانید چه می خواهید ، نمی توانید به خواسته خود برسید ، بنابراین برای پردازش احساسات سال گذشته مراقبه و ژورنالی کنید و یک مسیر رو به جلو را برنامه ریزی کنید.

بر پنجشنبه ، 13 مه، سیاره مشتری خوش شانس وارد نشانه شما می شود ، ماهی ها ، خانه اول خود را روشن می کند. این حمل و نقل برای همه مفید است ، اما چون در نشانه شما قرار می گیرد ، حتی ممکن است ببینید رویاها به واقعیت تبدیل می شوند ، بنابراین این تاریخ را در تقویم خود علامت گذاری کنید. خانه اول خود با دوران کودکی و بزرگ شدن همراه است. اما ما همیشه در حال رشد هستیم و بسیاری از اتفاقات خوب در انتظار اتفاق افتادن برای شما هستند. وقایع مهم و مهمی که برای آن برنامه ریزی کرده اید ، مانند انجام یک حرکت بزرگ یا گرفتن یک قرارداد کتاب ، ممکن است ناگهان زنده شوند. آغوش خوبی که می آید. حتی وقتی به نظر می رسد اتفاقی یک شبه رخ داده است ، معمولاً حاصل مجموع سالهای سخت کوشی است.

شادی و خوش بینی را در آغوش بگیرید ، زیرا فصل اجتماعی جوزا شروع می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت، و تقویم شما در شرف مشغول شدن است. هنگامی که تنها می مانید ، می توانید احساسات خود را تحریک کنید ، بنابراین دیدن دوستان مهم است. با این حال ، بعد از این همه فاصله اجتماعی ممکن است اعصابتان در مورد پاتوق های زندگی واقعی باشد. زحل ، قانون ساز زودیاک ، از واپس گرایانه می رود یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر. در این مدت ، همه باید برای اطمینان از ایمنی و احترام به سطح راحتی یکدیگر ، محدودیت های سختی را درمورد جامعه پذیری تعیین کنند. به عنوان یک علامت قابل انعطاف برای آب ، ایجاد مرزها همیشه به طور طبیعی به شما نمی رسد ، اما این فرصت مناسب برای تمرین است.

در ماه قوس در ماه کامل ماه و گرفتگی آشفته وجود دارد چهارشنبه ، 26 مه. گرفتگی می تواند چشمگیر باشد و اکثر افراد در این مدت بهترین زمان تخمگذار را انجام می دهند. با این حال ، ممکن است در این روز اخبار خوبی راجع به هر نیتی که در اوایل ماه جاری در ماه جدید قرار داده اید ، دریافت کنید. فقط به یاد داشته باشید که قبل از قبول تاریخ یا پیشنهاد شغلی ، ایمیل ها و متن های خود را به صورت هجی بررسی کنید. سرانجام ، عطارد رو به عقب می رود شنبه ، 29 مه، اما استرس نداشته باشید ، می توانید از عهده آن برآیید. از عشقی که سر راهتان قرار می گیرد استقبال کنید ، در امان باشید و ما در ماه ژوئن شما را می بینیم!

این ماه خبرهای خوبی در راه شماست ، ماهی ها. از خودت پذیرایی کن و پوست تو: قطره شبنم درخشش هندوانه درخشش نیاسینامید ، 34 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>