فال Capricorn آگوست 2021 – عشق و پیش بینی شغل

[ad_1]

بخوان چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما آماده کرده یا آن را بررسی کنید مشخصات شخصیتی Capricorn.

مرداد مبارک ، برج اسب! ماه گذشته برای شما عالی بود ، بز دریایی عزیز. شما پیشرفت های حرفه ای را مشاهده کردید و در پایان ماه جولای با دوستان جشن گرفتید. شما ممکن است خیلی دیر بیرون مانده باشید ، اما نگران نباشید ، برج جدی ، ما نمی خواهیم بگوییم. آگوست با یک ماه نو در لئو شجاع آغاز می شود یکشنبه 8 مرداد. اقمار جدید همه چیز در مورد شروع تازه است و این یکی در هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما قرار می گیرد. شما گاهی اوقات می توانید انتقاد داشته باشید ، برج قلبی ، حتی نسبت به خودتان. اما این شیرینی از شما می خواهد که با دلسوزی به مناطقی از زندگی عاشقانه خود نگاه کنید که نیاز به بهبود دارند و بپرسید که برای ایجاد این تغییرات چه کاری می توانید انجام دهید. این ممکن است به معنای شبهای ملاقات بیشتر با یک شریک یا گفتن “بله” برای یک تاریخ Tinder باشد. وظیفه شما در حال حاضر این است که به جای اجتناب از تغییرات ، از تغییرات استقبال کنید.

بر چهارشنبه ، 11 آگوست، سیاره پر سر و صدا عطارد وارد نشانه اصلی خود از باکره می شود. شما واقعاً از دعواهای خفیف متنفرید ، برج خاله. اگر کار سازنده ای نیست ، شما اصل مطلب را نمی بینید و اخیراً ، ممکن است یک مشاجره بیش از حد احمقانه با معشوق یا شریک خود تجربه کرده باشید. خوشبختانه ، این حمل و نقل ارتباط صاف شما را به راه می اندازد. فقط اطمینان حاصل کنید که به عشق خود بازخورد مثبت بدهید تا آنها بدانند که شما از این تغییر قدردانی می کنید (و مکالمات سالم را پیش می برید).

و از عشق صحبت می کنیم ، ونوس ، سیاره عاشقانه ، وارد نشانه اصلی خود از Libra می شود دوشنبه 19 مرداد. شما متکی به خود هستید ، برج برج هیچ کس هرگز نمی تواند در این مورد شک کند. اما با این گذر ، ممکن است به شریک زندگی یا حتی ایده عشق نگاه جدیدی داشته باشید. یک مشارکت می تواند شما را قویتر کند ، نه ضعیف تر – اگر احساس تمایل به کناره گیری می کنید فقط این را به خود یادآوری کنید.

اورانوس مستقل رو به عقب می رود پنجشنبه ، 19 آگوست در ثور دوستدار سرگرمی تا زمانی که به عقب برگردد جمعه 14 ژانویه. گاهی اوقات ، جوزن عزیز ، شما بیش از حد نگران جزئیات هستید. تجربه زندگی و دوستی مهم است ، بدون ذکر این واقعیت که تفریح ​​در واقع برای سلامت روان شما مفید است. وظیفه عقب نمانده اورانوس شما این است که بیشتر به طور جدی به مهمانی بروید.

یکشنبه ، 22 آگوست یک روز بزرگ است برای شروع ، این اولین روز فصل باکره است ، که همیشه برای شما یک زمان شگفت انگیز است. این علامت زمینی کمال گرای داخلی شما را نشان می دهد ، بنابراین اگر ممکن است ، ممکن است در این مدت حتی در زندگی بهتر باشید. این تاریخ همچنین یک ماه کامل بزرگ در باکره است ، که شما را تشویق می کند تا از یک شب عاشقانه دلپذیر در خانه لذت ببرید. خواه مجرد باشید یا شریک ، یک دسر خاص درست کنید (یا بخرید) ، یک حمام مجلل بگیرید و از PJ یا لباس زیر زنانه مورد علاقه خود استفاده کنید.

ماه آگوست زمانی آغاز می شود که عطارد پیام رسان وارد برج ترازوی دیپلماتیک شود دوشنبه ، 30 آگوست. این گذر آرامش و احساس راحتی را در زندگی عاشقانه شما به ارمغان می آورد ، و شما ، برج خاله ، از این موضوع شکایت نمی کنید. شهریور میبینمت!

عقب مانده اورانوس زمانی است که باید به آنجا بروید. مطمئن شوید که مورد توجه قرار گرفته اید: Huda Beauty Matte & Metal Melted Double Ended Liquid Liquid، 25 $ (خرید کن)

همه محصولات برجسته در Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته دریافت کنیم.

با احترام از نام تجاری / Allure: رزماری دوناهو


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>