فراتر از بررسی برنامه: ما برنامه جدید تناسب اندام مگان گروب را آزمایش کردیم

[ad_1]

برنامه های تناسب اندام قهرمانان ناشناخته – یا ، به راستی ، بسیار آوازخوانده – سال 2020 بودند. وقتی ورزشگاه ها تعطیل شدند و انگیزه آنها به سرعت از پنجره بیرون رفت ، این برنامه های تناسب اندام و مربیان مجازی بودند که شل شدن را از بین بردند و ما را به حرکت واداشتند.

آخرین برنامه تناسب اندام که توجه ما را به خود جلب کرده است ، توسط تأثیرگذار تناسب اندام و مربی شخصی ، مگان گروب است. گروب در حین قفل در اینستاگرام بسیار فعال بود ، و به طور منظم تمرینات زنده خود را به 1.4 میلیون دنبال کننده خود ارسال می کرد – و اکنون او این تمرینات را به Beyond هدایت کرده است.

Beyond برنامه ای است که امیدوار است بتواند از سلامت جسمی و روانی شما پشتیبانی کند. به محض باز کردن برنامه ، می توانید کمی متفاوت از برخی دیگر از برنامه های موجود در بازار باشید. طرح رنگ آبی آسمانی آرامش بخش است ، آرم ابر زیبایی است و بلافاصله با نام “عصر بخیر!” با نام خوش آمد می گویید. (به زمان روز بستگی دارد) و یک عبارت مثبت که روزانه تغییر می کند.

روزی که این مطلب را می نویسم ، عبارت من این است: “شما به عنوان شخصی که اکنون هستید ، چیزهای زیادی برای ارائه دارید”. این هوشمندانه است ، زیرا گرچه ممکن است برنامه های دیگر زیرنویس “اجازه دهید به شما کمک کنیم تا تغییر کنید” ، اما بلافاصله من با فضای فراتر از Beyond روبرو می شوم.

تفاوت قابل توجه دیگر عملکرد مجله است که در برنامه تعبیه شده است. هر روز به شما اعلان داده می شود و می توانید هر چقدر می خواهید در آن موضوع بنویسید. شاید این لیست پنج درسی است که در آن هفته آموخته اید ، یا آنچه از آن سپاسگزار هستید. تمام ورودی های ژورنال در “Gratitude Journal” برنامه ذخیره می شود ، بنابراین اگر عاشق ژورنال هستید اما همیشه دفترچه یادداشت خود را فراموش یا گم می کنید ، ممکن است این ویژگی را دوست داشته باشید.

این برنامه همچنین با دستور العمل ها و تمرینات زیادی همراه است ، بنابراین بیایید غواصی کنیم. به مطالعه ادامه دهید تا دقیقاً بفهمید که ما درباره برنامه جدید تناسب اندام مگان گراب ، Beyond ، چه فکر می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>