فرانک اوشن قرار است در سال 2023 عنوان اصلی Coachella را اعلام کند

[ad_1]

منچستر ، TN - 14 ژوئن: فرانک اوشن در طول جشنواره موسیقی و هنر Bonnaroo 2014 در 14 ژوئن 2014 در منچستر ، تنسی اجرا می کند.  (عکس از جاش برستد/WireImage)

ما به شدت پیشنهاد می کنیم که شعرهای فرانک اقیانوس خود را تقویت کنید ، زیرا نوازنده 33 ساله سرپرست Coachella در سال 2023 خواهد بود. Ocean قبلاً قرار بود قبل از لغو به دلیل همه گیری COVID-19 در جشنواره 2020 اجرا کند. اوشن اولین بار در سال 2012 در کوآچلا اجرا کرد ، اگرچه اجرای 2023 او اولین بار است که این رویداد را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

در مصاحبه اخیر با لس آنجلس تایمزپل پاولت ، بنیانگذار Coachella خاطرنشان کرد که معمولاً هرگز نام یک مجری را پیشاپیش فاش نمی کند ، اما با توجه به عدم قطعیت یک سال و نیم گذشته ، او معتقد است که طرفداران شایسته امید به آینده هستند. تولت گفت: “در حال حاضر ، غرب وحشی است.” “من فقط سعی می کنم تا آنجا که می توانم با هنرمندان و طرفداران خود منصف باشم تا مطمئن شوم که در نهایت آنها می توانند همه کسانی را که در مورد آنها صحبت کردیم ببینند.”

آخرین جشنواره Coachella در سال 2019 برگزار شد و در حال حاضر قرار است در آوریل 2022 بازگردد ، با Rage Against the Machine و Travis Scott به عنوان عنوان اصلی. در همین حال ، بقیه ترکیب Coachella 2023 هنوز اعلام نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>