فراگیری در صنعت کفش کتانی و مربیگری

[ad_1]

منبع تصویر: تیتی فینلای

من همیشه احساس ترس و وحشت از صنعت کفش کتانی کرده ام ، علی رغم اینکه در زندگی ام برای دو مارک اصلی کفش ورزشی کار کرده ام. به عنوان یک کفش متواضع به اندازه چهار ، بلافاصله محدودیت هایی برای پوشیدن کفش ورزشی که می توانم بپوشم و نمی توانم بپوشم ، وجود دارد و من در این محرومیت تنها نیستم. این صنعت عمدتا نیازهای مردان را نسبت به زنان ترجیح داده و این مشکلی است که مدتهاست وجود دارد. “آنجلی خولیا ، بنیانگذار این شرکت ،” دلایل فراگیر نبودن صنعت کفش کتانی برمی گردد به تاریخ ورزش زنان “. مجله شیکر، به POPSUGAR گفت. “کفش های کتانی در درجه اول برای ورزش ساخته شده اند ، و البته شرکت در ورزش برخلاف مردان برای مردان بسیار ناخوشایند بود. بنابراین صنعت کفش کتانی همیشه نیازهای مردانه را نسبت به خانم ها ترجیح داده است و متأسفانه این با زمان تغییر نکرده است. “

علی رغم اینکه در سالهای اخیر مسیری طولانی را طی کرده است ، اما صنعت کفش کتانی هنوز در مورد فراگیری جنسیت علامت گذاری نشده است. این که آیا زنان از همکاری های انحصاری غافل می شوند ، زیرا اندازه ما ذخیره نمی شود ، یا از فرصت هایی به نفع همتایان مرد غافل می شویم یا اینکه قربانی این روایت می شویم که “زنان نمی توانند دزدکی کار باشند” ، راه های مختلفی وجود دارد که عدم شمول در صنعت مشهود است. من با مجموعه داران ، بنیان گذاران و اعضای جوامع در خط مقدم صنعت صحبت کردم تا نظرات آنها را در مورد دلیل این امر و چگونگی تغییر آن جلب کنم.

صنعتی که به سمت مردان ساخته شده است

خولیا با بیان اینکه “صنعت کفش کتانی بر اساس همین اختلاف جنسیتی ساخته شده است ،” توضیح داد که “این صنعت همیشه بیشتر به سمت مردان هدایت می شود ، از افت جداگانه تا پوشش بیشتر رسانه ای درباره محتوای مردان. اگرچه خواستار تغییر زیادی است ، اما هنوز وجود دارد یک راه طولانی را باید طی کرد تا مارک ها بیشتر شامل شوند. ”

و این فقط زنان در صنعت نیستند که چنین احساسی دارند. برخی از همتایان مرد آنها نیز این احساس را دارند. رونال رایچا بنیانگذار Crepe City ، یکی از شناخته شده ترین جوامع کفش ورزشی در انگلستان است. از نظر وی ، این صنعت تا حدی به دلیل افراد درونش به این شکل رشد کرده است. “از نظر تاریخی ، این صنعت همیشه تحت سلطه مردان بوده است. افرادی هستند که توانستند در دهه 90 وارد این صنعت شوند که پس از آن دوستان خود را آورده اند ، گاهی اوقات به دلیل مغرض بودن ، و گاهی فقط به این دلیل که می خواهند افراد را وارد کنند آنها اعتماد می کنند. بعضی از مارک ها کاملاً به فرهنگ میخانه علاقه مند هستند ، اگرچه فقط با افرادی کار می کنند که می خواهند بیرون بروند و تمام شب نوشابه بنوشند. “

Titi Finlay یک خلاقیت برای نایک است و سالهاست که در حال جمع آوری کفش های کتانی است. او احساس می کند که دو جنبه اصلی وجود دارد که صنعت از لحاظ فراگیری کم دارد: اندازه و قصه گویی. “برای ارائه برخی زمینه ها در مورد اندازه ، در بیشتر مواقع ، کفش های کتانی اعتیاد به مواد مخدره فقط در UK6 به بالا آزاد می شوند ، بنابراین افراد با پاهای کوچکتر (عمدتا زنان) بسیاری از نسخه های عالی را از دست می دهند. گاهی اوقات یک مدرسه عالی (GS) وجود دارد. ) نسخه همراه با افت بزرگسالان منتشر می شود ، اما اینها معمولاً دارای مواد ارزان تر یا ویژگی های تغییر یافته در طراحی هستند. شناختن از این نظر بسیار ناامیدکننده است ، و من دوست دارم که مارک ها در زمینه تولید کفش های ورزشی در اندازه کامل برای همه کار کنند قطره ، “او گفت.

در اصل آن ، زنان مصرف کننده فقط می خواهند جدی گرفته شوند. جس لارنس ، یک تأثیرگذار در جامعه ، این واقعیت را خلاصه کرد که “به عنوان یک مشتری وفادار ، خانم ها می خواهند توسط مارک ها و شرکت هایی که از آنها خرید می کنیم ، شنیده شوند. ما درخواست کرده ایم که برنامه های متناسب با اندازه را اجرا کند ، ما با پاهای اندازه کوچکتر از عرضه خارج نمی شویم. ما لزوما زنان منحصر به فرد را نمی خواهیم ، بلکه فقط باید در پیام و بازاریابی برای همه نسخه های موجود وجود داشته باشد. اغلب ، نسخه های زنان با حمایت از دال های جنسیتی همراه است ، مانند رنگهای کلاسیک زنانه یا داشتن یک بستر نرم افزاری ، در واقع ، ما فقط می خواهیم شامل خالص باشد.

پشت سر گذاشتن قضاوت

برای پیشرفت باید نحوه درک آنلاین کلاهبرداران زن از طریق اینترنت تغییر کند. دانشیار ویراستار در Hypebeast ، تیلر ویلسون معتقد است که زبانی که در شبکه های اجتماعی استفاده می شود ، عامل مهمی است. وی خاطرنشان كرد: “خواه به شیوه مدل سازی چیزی باشد یا به سادگی نحوه نوشتن كپشن ، غالباً مشخص است كه هدف آن نرها باشد.” برای تغییر واقعی این مورد ، حساب های کفش کتانی که طرفداران زیادی دارند ، باید از طریق تهیه غذاهای مخفی از هر جنسیتی ، یک مثال بزنند. در غیر این صورت ، قضاوت در مورد شبکه های اجتماعی علیه زنان در جامعه همچنان ادامه خواهد داشت. ویلسون دوست دارد زنان بیشتری را نیز در سطح طراحی ببیند. “من می دانم که در سالهای اخیر بهبود یافته است ، اما باید سریعتر بهبود یابد. مواردی مانند همکاری ، طراحی و کارزارهایی که توسط خانمها از ابتدا تا انتها هدایت می شوند ، باید بیشتر اتفاق بیفتند ، و باید همان بستر مردان را داشته باشند.”

“ما لزوماً انحصار زنان را نمی خواهیم ، بلکه فقط باید در تمام پیام های منتشر شده و موجود در پیام و بازاریابی گنجانده شود.”

فداکاری در مورد دزدگیرهای زن نیز زیر سال می رود ، به ویژه هنگامی که دیده می شود زنان در تاریخ دیگری جمع آوری مربیان “شروع” می کنند. تگان پرایس ، مسئول خلاقیت در The Sole Women ، گفت که “در جامعه کفش های کتانی نسبت به دختران یا افرادی که در یک زمان خاص شروع به جمع آوری کفش های ورزشی می کنند ، قضاوت زیادی وجود دارد. این به ویژه اگر” خیلی اخیر “باشد ، یا اگر مجموعه آنها “به اندازه کافی گرما” نیست. من بیشتر این را می بینم وقتی دختران صحنه دوباره روی کفش های کتانی بزرگ یا حساب های مبتنی بر مد دوباره بازنشر می شوند ، افرادی که ادعا می کنند از زمان یادآوری آنها مشغول جمع آوری هستند ، نمک می گیرند و همه چیز شخصی می شود این چیزی است که قطعاً باید از آن کنار گذاشته شود. ” پرایس همچنین افزود كه فرهنگ تأثیرگذار آنلاین نیز سهم خود را دارد و خاطرنشان كرد: “رسانه های اجتماعی واقعاً افراد زیادی را تحت فشار قرار داده اند تا بهترین ضربات را برای مقابله با هر نوع سندرم تقلب بزنند.”

به عنوان یک زن ، دلیل درگیر شدن شما در صحنه اغلب مورد بازجویی قرار می گیرد ، که خود می تواند مسئله ای مبهم باشد. فینلای توضیح داد که “هنوز این تصور غلط وجود دارد که زنان فقط برای کفش های دوست داشتنی کفش های ورزشی می کنند یا اینکه ما اخیراً به دلیل اینستاگرام کفش های کتانی را فقط کشف کرده ایم.” از نظر او ، احساس طرد شدن از صنعت به سال 2015 برمی گردد ، زمانی که گروه هایی مانند The Basement (جامعه کفش ورزشی مردانه دیگر) در اوج خود بودند. “در آن زمان نمایندگی زیادی برای زنان با کفش های کتانی وجود نداشت ، بنابراین من عادت داشتم از ارسال پست در مورد عشق خود به آنها بپرهیزم فقط در صورت تماس گرفتن یا تمسخر به دلیل عدم شناخت کافی. خنده دار است که اکنون به عقب نگاه کنم ، زیرا در چند سال گذشته ، این کاملاً تغییر کرده است و زنان در صف مقدم فرهنگ هستند. ”

انتقال به فضای فراگیرتر

در اکثر موارد ، این بر عهده برندها است که از نظر تغییر صنعت برای بهتر ، هدایت هزینه را شروع کنند و این کار با روند استخدام شروع می شود. خولیا معتقد است که “مسئولیت تغییر مارک تجاری ، فروش و فروش کفش های کتانی به عهده مارک ها است و آنها می توانند به درستی بفهمند که زنان چه چیزی را از کفش خود می خواهند و چه می خواهند. این تنها زمانی اتفاق می افتد که زنان در این تصمیم بزرگ استخدام شوند – ساخت نقش ها “، او توضیح داد. استفانی هاببرت ، بنیانگذار زنان در کفش های کتانی ، موافق است و او بار دیگر تأکید کرد که “داشتن زنان در نقش های تصمیم گیری و نقش های نوآوری در مارک ها و رسانه ها برای کل کفش های کتانی و لباس خیابانی بسیار مفید خواهد بود.” Raicha همچنین با تأکید بر اینکه کلیدی بودن فرآیند استخدام مهم است ، توضیح داد که “مارک ها هنگام استخدام و استخدام از طبقات و اقوام مختلف اجتماعی باید بیشتر از خود س toال کنند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که فقط تنوع را در نظر ندارند تا علامت گذاری کنند یک جعبه ، اما واقعاً اصیل باشد. ”

“زنان قدرتمند و آماده هستند ؛ فقط باید فضایی برای شکوفایی و ایستادگی در اختیار ما قرار گیرد.”

خوشبختانه ، مارك ها توجه و تأكيد در مورد اهميت تهيه صندلي براي زنان در ميز را مورد توجه قرار داده و مي كنند. یاسمین بلامی ، رئیس تجارت در Reebok گفت: “تأثیر و قدرت زنان در صنعت را نمی توان انکار کرد.” “اگر مارک ها بخواهند موفق باشند ، با اقدامی برای اطمینان از اینکه زنان در بالاترین رده های رهبری قرار می گیرند ، از تئوری به عمل دیگر می روند.” مرحله بعدی ، پس از استخدام متنوع ، با پرداختن به مسائل مربوط به اندازه اجرا می شود ، که این نیز به برندها مربوط می شود. فینلای گفت که “من دوست دارم مارک های تجاری اولین بار کفش های ورزشی را در اندازه های کامل در اولویت قرار دهند (حتی اگر این به معنی تعداد محدود باشد ، هنوز هم بسیار خوب است که بدانیم ما به دلیل اندازه کفش خود فرصتی داریم تا اینکه فوراً از دست بدهیم). همچنین به همین دلیل ، من دوست دارم مارک ها و خرده فروشان داستان های همه انواع دزدکی های زن را ادامه دهند ، نه فقط کسانی که اینستاگرام ها را دوست دارند. ”

در حالی که این مارک ها هستند که قدرت واقعاً پیشرفت دارند ، اما تغییر می تواند از درون جامعه نیز شروع شود. خولیا مشاهده کرد که “صحبت با افراد دزدکی مرد در مورد اختلاف زنان می تواند گفتگوهای مهمی را ایجاد کند و آگاهی بیشتری را در مورد شکاف های موجود در صنعت ایجاد کند” ، در حالی که هوبرت معتقد است که “تنها راهی که ما شاهد تغییر خواهیم بود ادامه گفتگوها است. در مورد تجربیات ما و در نهایت از صحبت کردن و خواستار تغییر نترسیم. “

برای تأثیرگذارانی مانند لارنس ، حمایت جامعه یکی از مهمترین ابزارهای موفقیت در این فضا است. “از ابتدا ، ما به افرادی احتیاج داریم که رفتارهای تبعیض آمیز را خواه در رسانه های اجتماعی ، در کمپین ها یا در مکالمه صدا می کنند ، همه می توانند با آموزش دوستان و آشنایان خود و اطمینان از تغییر کامل روایت به شما کمک کنند – زنان کاملاً به کفش های ورزشی هستند ، و به همان اندازه در صنعت مهم هستند “. کلی تننت از The Sole Women با این عقیده موافق است و می افزاید: “به طور قطع می توان از نظر نحوه تعامل آنلاین افراد با یکدیگر پیشرفت هایی در جامعه ایجاد کرد ، فقط به طور کلی مهربان تر ، ذهن بازتر و سازگارتر با تغییر است. اجازه می دهد افراد جدید به عضویت خود درآیند. جامعه با آغوش باز بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود صنعت رونق می گیرد ، به ویژه در حال حاضر ، با چنین زمان های نامشخصی در پیش است. “

از دیدگاه برند ، واضح است که مصرف کنندگان زن و نگرانی های آنها جدی گرفته می شود و حتی پیشرفت بیشتر نیز امکان پذیر است. اما ویرجیل ، مدیر ارشد خط تولید Puma Sportstyle ، گفت: “موقعیت کلی زن در حال تغییر است ، و بنابراین پویایی بازار.” “پیش از این ، قدرت و دانش مصرف کننده کفش کتانی زن دست کم گرفته می شد ؛ اکنون با افزایش پیشنهادات محصولات زنانه ، فضاهای فروشگاهی اختصاص یافته به دامنه های زنانه و فروشگاه های اختصاصی به مصرف کننده زن ، می توانید ارتباط آنها را در صنعت مشاهده کنید. فضایی برای پیشرفت ، و ما ، به عنوان یک مارک ، هر فصل ، با هم همکاری می کنیم تا بهتر عمل کنیم. “

حرکت به جلو

عدم درگیری جنسیتی در صنعت کفش کتانی در نتیجه سالها سابقه ورزشی ، جوامع مردانه و تقاضای کافی از سوی دزدکی های زن وجود ندارد. اکنون این متفاوت است ، بنابراین صنعت نیز باید متفاوت باشد. ویرجیل از پوما گفت: “مصرف کننده زن در مورد نیازهای خود سر و صدا نشان داده است ، رسانه ها و افراد تأثیرگذار این پیام ها را برای مخاطبان گسترده تر به اشتراک می گذارند و مارک ها نیز سازگار بوده اند تا محدوده کفش ورزشی مناسب برای مصرف کنندگان زن خود را فراهم کنند که انتظارات آنها را برآورده کند.” واضح است که پیشرفت در حال انجام است ، اما هنوز کار بیشتری باید انجام شود.

لارنس گفت: “برجسته کردن زنان شگفت انگیز در فضا بسیار مهم است” ، و در مجموع ، این مانند جوامعی مانند زنان با کفش های کتانی و شیکر مگ و الگوهایی مانند ملودی احسانی ، اولیویا کیم ، وشتی کولا و یون کموش که مسئولیت فضای گسترده تر را بر عهده دارند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که با رشد جوامع و نمایندگی زنان ، طرز تفکر صنعت کفش های کتانی مردسالار نیز چنین می کند. همانطور که لارنس گفت ، “هیچ کس نمی خواهد مورد حمایت قرار گیرد ، ما به ارتفاع احتیاج نداریم ، زنان قدرتمند و آماده هستند ، فقط باید به ما فضای شکوفایی و ایستادن را بدهیم.”

منبع تصویر: لورن فرناندس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>