فرمول ضد قرمزی Rosalique عکس های قبل و بعد

[ad_1]

سال گذشته من با روزاسه مشخص شدم ، به طور مشخص روزاسه پاپولوپوستولار. سرانجام این پاسخ به مشکلات پوستی من – قرمزی ، جوش ، التهاب و حساسیت – داد و گرچه چند ماه طول کشید ، اما اکنون هم توانسته ام پوست تحریک شده خود را با محصولات تجویزی و غیر تجویز شده تحت کنترل داشته باشم عادت من؛ علاوه بر اینکه می دانم عوامل محرک من چیست ، که در مورد روزاسه بسیار مهم است. با این حال ، چیزی که من هنوز از دست می دادم ، محصولی برای کمک به پنهان شدن قرمزی در طول روز بود ، که به صورت پایه ای با پوشش کامل نبود. تا الان یعنی وارد شوید: Rosalique 3 in 1 Anti-Redness Miracle Formula SPF 50 (30 £) ، که به سرعت جایگزین پایه من برای استفاده آسان شده است.

مرطوب کننده سبز و خنثی کننده قرمزی با هدف ایجاد “یک اثر فوری پنهان کننده و کاهش دهنده قرمزی” و هشدار اسپویلر: قطعاً به قول خود عمل کرده است. از نظر مفهوم مشابه درمان اصلاح رنگ رنگ علف چای معروف دکتر جارت + Cicapair Tiger Grass است که در عرض چند ثانیه به طور چشمگیری رنگ می گیرد. با این حال ، کرم Rosalique به طور خاص برای پوست های حساس و حساس به روزاسه ساخته شده است.

مواد اصلی شامل α-بیزابولول (ضد تحریک کننده و ضد التهاب) ، زئولیت (که به آرام شدن قرمزی کمک می کند) ، پروویتامین B5 (نرم کننده و مرطوب کننده پوست) ، اوره (یک ماده مرطوب کننده و همچنین یک لایه بردار ملایم) و کره شی (مرطوب کننده). همه اینها ، همراه با رنگدانه های میکرو کپسول دار و لایه بیرونی سبز رنگ آن ، به خنثی شدن قرمزی و یکدست شدن رنگ پوست کمک می کند ، در حالی که هر گونه تحریک پوست را آرام می کند. و شاید از همه مهمتر ، فرمول حاوی SPF 50 با محافظت در برابر UVA و UVB باشد. اشعه UVA و UVB از خورشید یکی از بزرگترین عوامل تحریک کننده روزاسه است ، و باعث می شود SPF یک گام فوق العاده مهم در برنامه معمول من باشد ، بله ، حتی اگر ابری باشد.

برای استفاده از فرمول معجزه قرمزی Rosalique 3 in 1 ، مقداری را به پشت دست فشار می دهم و با استفاده از برس Rosalique ، روی گونه ها ، چانه ، پیشانی و گردن خود می فشارم و آن را مخلوط می کنم درست مثل آنچه که می خواهم پایه. سپس ، با استفاده از قلم مو بنیاد By Guy Hey Guys (با قیمت 18 پوند) ، همه چیز را پاک می کنم تا مطمئن شوم که رنگدانه سبز با رنگ پوست من مطابقت دارد و به طور مساوی پرداخت می شود. صادقانه بگویم ، وقتی صحبت از آرایش می شود ، کمی شلخته می شوم. به همین دلیل ، من فرمولی را ترجیح می دهم که در هنگام استفاده کاملا ضد احمق باشد ، بنابراین می توانم آن را سریع صبح بدون هیچ گونه علامت جزر و مدی یا وصله ای ترسناک انجام دهم.

این فرمول نه به شدت مات و نه براق خشک می شود ، و به سادگی مانند پوست دوم به نظر می رسد ، که پوست من در سمت خشک تر است و من واقعاً آن را دوست دارم. پوشیدن آن بسیار راحت است و کاملاً شبیه یک مرطوب کننده سبک است. این یک ذره پوست من را تحریک نمی کند و یک روز کامل بدون نیاز به هرگونه آرایش یا اسپری تنظیم کننده دیگری که روی آن اعمال می شود ، دوام می آورد.

از آنجا که من یک فرد کاملاً مناسب نیستم ، برای من یک مرطوب کننده ضد قرمزی بهترین راه حل روزمره برای به حداقل رساندن ظاهر برخی از قرمزی های من است. در عکس “قبل” ، من فقط مایع تحمل مواد معدنی Heliocare (27 پوند) و در عکس “پس از” ، من فرمول معجزه ضد قرمزی Rosalique 3 در 1 را در بالای SPF خود پوشیده ام ، بدون هیچ گونه پس از آن آرایش اضافه شد. وقتی بیرون هستم و کمی بیشتر ، مقداری کانسیلر می پوشم زیر چشمانم و کمی رژ و برنز به بالای کرم Rosalique اضافه می کنم.

قبل از امتحان Rosalique 3 in 1 Anti-Redness Miracle Formula SPF 50 ، تصور نمی کردم که جایگزینی برای پایه باشد ، اما آنقدر قرمزی ام را می پوشاند که حتی در روزهای سرخ ترین حالت ، می توانم آرایش را کاملاً فراموش کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>