فروش درمستور تابستان 2021 اینجاست – صرفه جویی در هزینه ضد آفتاب و آرایش ایلیا

[ad_1]

به لطف فروش درمستور که دقیقاً قبل از روز یادبود آغاز شده است ، برنامه هایی برای بازگرداندن کامل پوست شما به خارج از منزل در حال بهبود است. خرده فروش را در نظر بگیرید رویداد تابستانی، شروع 10 روزه جشن شما به یک فصل از پوست و موهای سالم و مرطوب.

فروش از همین آغاز می شود 24 مه و از بین می رود 1 ژوئن، در طی این زمان Dermstore دارای مجموعه ای چشمگیر از مارک های دارای تخفیف حداکثر 20 تخفیف خواهد بود. به دنبال علامت گذاری در موارد دلخواه مانند باشید ایلیا، پیتر توماس روت، بریژئو، و بسیاری دیگر. البته ، شما می توانید بر روی Dermstore حساب کنید تا بهترین مراقبت از پوست را در اطراف شما ایجاد کند ، اما روی موها و پیشنهادات آرایش آن نخوابید. تمام آنچه برای پس انداز پول نقد نیاز دارید این است که سبد خرید خود را پر کرده و کد وارد کنید SALEAWAY هنگام پرداخت علاوه بر این ، اگر عضو پاداش Dermstore هستید (ثبت نام رایگان است) ، می توانید در مارک هایی مانند رنگ واو، اولاپلکس، و Supergoop!.

شما نمی خواهید هر وقت را صرف پرش در برنامه زیبایی تابستان خود کنید. برای کمک به شروع لیست خرید ، برخی از معاملات در حین فروش را انتخاب کردیم و به ما اعتماد کنید – این موارد برای تصویب بسیار خوب هستند.

مراقبت از پوست

پیتر توماس روت ژل ضدعفونی کننده ابر هیالورونیک آب پیتر توماس روت روی زمینه سفید

ژل دورکننده آب مرطوب کننده ابر هیالورونیک پیتر توماس روت

تصفیه کننده پوست زیبایی جهانی BeautyStat Cosmetics در زمینه سفید

تصفیه کننده پوست زیبایی جهانی لوازم زیبایی BeautyStat

Foreo Bear Mini در پس زمینه سفید

ساخته شده با اسید هیالورونیک 50 درصد ، ژل دورکننده آب مرطوب کننده ابر هیالورونیک پیتر توماس روت بدون اینکه احساس سنگینی یا چسبندگی کنید ، از زیر آبرسانی عمیق پوست زیر سایه چشم صرف نمی کند.

لکه های تاریک ناشی از آفتاب را با درمان کنید تصفیه کننده جهانی زیبایی لوازم آرایشی BeautyStat. سرم قوی ویتامین C به لطف اسکوالان موجود در فرمول ، به کاهش تغییر رنگ در هنگام مرطوب سازی پوست کمک می کند.

دستگاه های میکرو جریان مانند Foreo Bear Mini کمک می کند پوست به طور موقت بلند شود تا خطوط ظریف و چین و چروک به حداقل برسد. این نسخه کوچک اما قدرتمند دارای سه شدت است و به طور خودکار بر روی پوست شما تنظیم می شود ، بنابراین هنگام غلت زدن دستگاه روی پوست احساس هیچ گونه احساس سوزن سوزن شدن نمی کنید.

محافظت در برابر آفتاب

Dermalogica Invisible Physical Defense SPF 30 روی زمینه سفید

Dermalogica Invisible Physical Defense SPF 30

Colorscience Sunforgettable Total Protection Brush-On Shield SPF 50 روی زمینه سفید

Colorescience Sunforgettable Total Protection Brush-On Shield SPF 50

ضد آفتاب ضدآفتاب Unsun Mineral SPF 30

ضد آفتاب ضدآفتاب Unsun Mineral SPF 30

اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، تاریخ انقضا روی کرم ضد آفتاب موجود را بررسی کنید و سپس با تخفیف موجودی خود را با هر یا همه این گزینه ها پر کنید. Dermalogica’s Invisible Physical Defense SPF 30 یک ضد آفتاب با پایه مواد معدنی است که با چای سبز پر شده است تا به شما در کاهش التهاب و محافظت در برابر فشارهای محیطی کمک کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>