فروش چکمه های اتومبیل زنانه برای زنان 2021 مد مشهور

[ad_1]

فروش بوت اتومبیل بین المللی زنان برای زنان یک رویداد خرید خیریه در تمام مدت است که درآمد آن برای حمایت از زنانی که در برخی از خطرناک ترین مکان های جهان زندگی می کنند ، هزینه می شود. فروش بوت اتومبیل که شنبه 15 مه به میزبانی الکس ایگل برگزار می شود ، شامل کمک های کمد لباس مشهور با نام تجاری طراح و قیمت بوت اتومبیل ، شامل قطعات از بازی تاج و تخت بازیگر سوفی ترنر ، در لاین خود بکشید نویسنده یومی آدگوکه و سوپرمدل کیت ماس.

امسال ، فروش بوت اتومبیل مجازی شامل کمک های کمد لباس های گریس ولز بونر ، جنا کلمن ، رجینا پیو ، سیمون روچا و با چرخش خواهد بود که نام چند مورد را دارد. علاوه بر خرید لباس های معروف و طراحان برای یک دلیل خوب ، این رویداد برای اولین بار تجربه هایی از جمله بازی 1: 1 با بازیگر جیلیان اندرسون ، قرار ملاقات با آرایشگر جوش وود ، اقامت شبانه در دادگاه اوکلی و پوست را به همراه دارد. مشاوره با بنیانگذار MZ Skin ، دکتر مریم زمانی – همه از 100 پوند شروع می شود.

برای مشاهده دقیق آنچه در حراج فروش بوت اتومبیل مجازی Women for Women International است ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>