فروش 21 روزه زیبایی Ulta Beauty اکنون در دسترس است – برای مارس 2021 خرید کنید

[ad_1]

این که آیا شما عاشق کرم CC هستید یا هرگز آن را امتحان نکرده اید ، وسواس زیادی برای شما ایجاد می شود کرم ساقه سلول بنیادی Juice Beauty. بافت شبه سرم همچنین دارای SPF 30 در آن است ، بنابراین شما یک پایه پوشاننده نور و ظریف خواهید داشت ، همچنین از شما در برابر اشعه ماورا بنفش سخت محافظت می کند.

برای دوز روزانه ویتامین C روشن کننده ، به این مورد مراجعه کنید StriVectin’s Super-C Retinol Brighten & Correction Serum. دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، همچنین دارای رتینول است تا ظاهر خطوط ریز را صاف کند.

کرم سلولی ساقه دار زیبایی آب میوه روی زمینه سفید

کرم ساقه ساقه زیبایی آب میوه

تصویر محصول

StriVectin Super-C Retinol سرم ویتامین C را روشن و اصلاح می کند

پنجشنبه 18 مارس

فقط با یک پمپ آغازگر La Base Pro Lancôme، متوجه تغییر در برنامه بنیاد خود خواهید شد – برای بهتر شدن. فرمول آن تا پایان مات خشک می شود ، بنابراین محصولات مانند یک رویا روی آن لایه می شوند.

قبل از پرایمر ، مرطوب سازی را فراموش نکنید. کرم دریایی Pro-Collagen Elemis از کوکتلی از مواد گل مانند Padina pavonica ساخته شده است ، که ظاهر خطوط ریز و میموزا را که باعث التهاب می شود به حداقل می رساند.

آغازگر Lancôme La Base Pro در پس زمینه سفید

آغازگر Lancôme La Base Pro

تصویر محصول

کرم دریایی Elemis Pro-Collagen

جمعه 19 مارس

ممکن است شما اخبار ناراحت کننده درباره بیکار شدن لوازم آرایشی و بهداشتی Becca را شنیده باشید ، بنابراین اکنون زمان آن است که سهام خود را تأمین کنید. هایلایتر فشرده کننده و شفاف کننده پوست می تواند نقاط مرتفع صورت را هنگامی که کمی روی آن را جارو می کنید ، درخششی ظریف ایجاد کند یا اگر آن را لایه لایه کنید ، درخششی خارج از این جهان ایجاد می کند.

این لوازم آرایشی است برس بنیاد Airbrush دارای سر گنبدی شکل است ، بنابراین وقتی آن را در پوست خود فرو می کنید ، فرمول های مایع را به طور مساوی اعمال می کند. و تنها با پرداخت 12 دلار ، این یک سرقت واقعی است.

برجسته فشرده کننده Becca Shimmering Skin Perfector روی پس زمینه سفید

برجسته فشرده کننده پوست و شفاف کننده Becca

برس های IT برای برس بنیاد Ulta Airbrush در زمینه سفید

برس های آرایشی و بهداشتی برای برس های بنیاد Ulta Airbrush

شنبه 29 اسفند

ما عاشق یک ریمل خوب هستیم ، و ریمل بیش از حد چهره بهتر از ریمل جنسی است قطعا مورد علاقه است. عصای ساعت شنی آن کلیدی برای چسباندن هر مژه است و فرمول آن با پپتیدهایی برای حالت دادن مژه ها در حالی که به آن اثر جعلی داده می شود ، بارگذاری می شود.

اگر به دنبال دستیابی به پوستی صاف و صاف هستید ، اضافه کنید Tula’s Tonified Pro-Glycolic 10٪ Resurfacing Toner به سبد خرید شما این ماده با غذاهای فوق العاده ای مانند قارچ ، چغندر ، زردچوبه و عصاره بلوبری تهیه می شود که هیدراته شده و التهاب را به حداقل می رساند.

خیلی بهتر از ریمل جنسی در پس زمینه سفید است

بیش از حد بهتر از ریمل جنسی

Tula Toner Pro-Glycolic 10٪ Resurfacing Toner روی پس زمینه سفید

Tula Toner Pro-Glycolic 10٪ Resurfacing Toner

معاملات هفته دو

یکشنبه 21 مارس

موجود در 24 سایه ، کرم لب پر و کامل Buxom رنگدانه های پر جنب و جوش و ظاهری پر و بال می دهد. به علاوه ، دارای ویتامین های A و E برای نرم و مرطوب نگه داشتن لب ها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>