فر کننده مژه گرم شده Dust2Oasis باعث می شود که مژه های حلقه ای برای همه سطح مهارت ها آسان باشد – بررسی

[ad_1]

ممکن است بعد از دیدن مژه های بلند و فر رفته خود ، وسوسه شوید که مدام از بیگودی گرم کن استفاده کنید ، اما بهتر است از آن کم استفاده کنید. “سعی کنید به مژه های خود فاصله دهید [heated] برای محدود کردن آسیب ، گاهی اوقات پیچش یا حلقه زنی کنید ، “به اشلی بریزت ، چشم پزشک و سخنگوی بالینی آکادمی چشم پزشکی آمریکا ، توصیه می کند.

وی همچنین هشدار می دهد که مژه های خود را همزمان در معرض گرمای زیاد قرار ندهید. بریزت می گوید: “مواظب باشید بارها و بارها از همان مناطق یک بار دیگر عبور نکنید ، زیرا می توانید به این موهای ظریف صدمه وارد کنید و سعی نکنید خیلی محکم بکشید ، که این ممکن است به ریشه مژه آسیب برساند.”

فر مژه گرم شده Dust2Oasis در زمینه سفید

فر کننده مژه گرم شده Dust2Oasis

حفظ طول عمر این بیگودی به حداقل نیاز به نگهداری دارد. ریمل تمایل دارد که در شکاف ها رسوب کند ، بنابراین من اطمینان حاصل می کنم که آنرا تمیز و واضح نگه می دارم تا به حداکثر نتیجه برای استفاده های بعدی برسم. بعد از اینکه حلقه مژه ها را تمام کردم ، همیشه فر را با دستمال مرطوب یا حوله مرطوب تمیز می کنم.

قبل از اینکه ببینم مژه هایم حلقه شده و به دلخواه بلند شده اند ، دو بار تلاش کردم تا از این فر استفاده کنم. من بعنوان فردی که مهارت زیادی در مژه مصنوعی یا فر مژه های سنتی ندارد و روشهای سریع برای ایجاد مژه های فر دار را ترجیح می دهد ، من برای تمام نیازهای خود برای حالت دادن به مژه (البته گاهی اوقات) همچنان به این فر می پردازم.

دستگاه مژه دار حرارت دیده Dust2Oasis را می توانید با پرداخت 19 دلار از سایت amazon.com خریداری کنید.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش چشم:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>