فصل 2 چه کسی سارا را کشت چه خواهد بود؟

[ad_1]

آخرین درام رمز و راز Netflix ، چه کسی سارا را کشت؟، برای اولین بار در Netflix در 24 مارس به نمایش در آمد. طبیعتاً ، می توان تصور کرد که با یک عنوان نمایشی مانند آن می فهمیم که چه کسی سارا را در پایان سریال قاتل کرده است ، بنابراین تعجب ما را تصور کنید که این کار را نکردیم. در این سریال اسپانیایی زبان مانولو کاردونا در نقش الکس گوزمان بازی می کند که برای قتل خواهرش ، سارا (زیمنا لامادرید) طراحی شده است و در نهایت 18 سال را در زندان سپری می کند. پس از آزادی از زندان ، الکس امور را به دست خود می گیرد و به دنبال انتقام از خانواده لازکانو است که به اعتقاد او مسئول مرگ خواهرش است.

در طول سریال ، الکس سرنخ هایی را کشف می کند که به نظر می رسد او را به قاتل سارا می رساند ، اما همه چیزهایی که فکر می کردیم می دانستیم در قسمت آخر از در بیرون پرتاب می شوند ، وقتی می فهمیم سارا خطرناک تر از آن چیزی است که فکر می کردیم و یک قتل دیگر بازی. قاتل سارا هرگز در حقیقت فاش نمی شود و در پایان ما بیشتر از س questionsالات بیشتر از پاسخ باقی مانده ایم خوشبختانه ، فصل دوم برای 19 مه اعلام شده است و ما به شدت به آن نیاز داریم تا به این سوالات زیر پاسخ دهیم:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>