فعالان محیط زیست مستقر در انگلیس برای پیگیری در اینستاگرام

[ad_1]

همه ما برای پیمایش مکالمه اقلیمی به کمی کمک نیاز داریم. در حالی که راه حل ها کاملاً واضح به نظر می رسند – پذیرفتن یک سبک زندگی پایدار ، تلاش برای ساختن یا اصلاح وسایل خود به جای خرید چیز جدید – تبدیل شدن به یک متحد برای محیط زیست فقط درمورد جایی نیست که پول خود را قرار می دهیم ، بلکه درمورد تغییر ذهنیت است. میان مقابله بودن از ویژگی های تعیین کننده محیط گرایی است و به این معنی است که عدالت اقلیمی می تواند مترادف با عدالت برای همه افراد حاشیه نشین باشد. برای ساده کردن مکالمه اقلیمی ، توصیه می کنیم کارهای چند سازمان و فعال الهام بخش در انگلیس را دنبال کنید که شما را با محیط زیست آگاه می کند.

هنگامی که ما در مورد آگاهی از آب و هوا صحبت می کنیم ، بسیار مهم است که تا آنجا که ممکن است افراد مختلف را از زمینه های مختلف دعوت کنیم ، بنابراین مکالمات در مورد محیط زیست از کسانی است که بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند. کشورهایی مانند انگلیس ، ایالات متحده و چین بزرگترین عاملان بی عدالتی آب و هوایی هستند ، خواه با تولید انبوه ، با برون سپاری از خارج ، با حمل توده های بزرگ زباله به جاهای دیگر یا با عادی سازی سیستم های بهره برداری برای سود. برای شروع سفر آگاهی از آب و هوا ، سازمان های مستقر در انگلستان مانند Fashion Revolution ، Re-education ، Pass the Mic ، Climate in Colour ، Climate Census UK و Slow Factory (مستقر در ایالات متحده) منابع خوبی برای افزودن به رسانه های اجتماعی شما هستند. جدول زمانی این حساب ها به شما اطلاعات لازم را می دهند تا بفهمید چه چیزهایی خارج از حباب اجتماعی شما اتفاق می افتد و چگونه می توانید برای برقراری عدالت در مورد اقلیم با مردم آسیب دیده جنوب جهان درگیر شوید. و اگر به دنبال زنان قابل استفاده هستید که بتوانند اصطلاحات اصطلاحات را حتی بیشتر از بین ببرند ، پس توصیه می کنیم قبل از مطالعه ، و هشت نفر از دوستداران محیط زیست و مبارزان مد منصفانه را که کارهای خارق العاده ای از انگلستان انجام می دهند ، دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>