فلورانس پوگ رنگ موهای خود را به رنگ صورتی پاستلی درآورد

[ad_1]

فلورانس پوگ بازیگر بریتانیایی در 9 اسفند سال 2020 در مهمانی اسکار Vanity Fair در سال 92 پس از اسکار 92 در مرکز هنرهای نمایشی والیس آننبرگ در بورلی هیلز شرکت می کند. (عکس از ژان باتیست لاکروا / خبرگزاری فرانسه) (عکس از JEAN-BAPTISTE LACROIX / AFP از طریق گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / ژان باتیست لاکروا

خستگی مو واقعی است ، اما نسبت به تغییر شدید ظاهر شما نیز ترسناک است. یک راه حل: انتهای رنگ آمیزی شده با پاستل ، مانند مدل مویی که فلورانس پوگ اخیراً در اینستاگرام نشان داده است. در عکسی که تیم پر زرق و برق او ارسال کرده بود ، این خانم بازیگر همه آرایش و آرایش برنز و ابروهای کشیده و موهای آغشته به رنگ صورتی و بنفش را پوشیده بود.

ظاهر پوگ ، که توسط پیتر لوکس ، آرایشگر مشهور ایجاد شده است ، همانطور که لوکس در زیرنویس اینستاگرام خود نامیده می شود ، دارای سبک “موجدار نرم” است ، که نکات اندکی بی صدا اما رنگارنگ را برجسته می کند. موهای او از یک رنگ تیره در ریشه ها به یک شاخه میانی بور طلایی تا ترکیبی از صورتی و بنفش در پایین می رود. نتیجه یک رنگ موی سرگرم کننده است که برای تابستان مناسب است. دستیابی به آن در سالن یا خانه آسان است – لعاب های پاستیل جدید جوش وود بهترین راه برای انجام DIY است – و به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج ندارد.

و انگار که انتهای آغشته به پاستل به اندازه کافی در روند نیست ، ریشه های تیره پوگ که با موهای بلوند او تضاد دارد ، نمونه دیگری از یکی از داغ ترین روند این فصل است – ریشه های سایه. بنابراین ، اساساً ، به نظر می رسد کل سر او مستقیماً از تابلوهای Pinterest ما کشیده شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>