فهرست طلای 2021 A100 افتخارات اولیویا مون ، بلک پینک ، و تأثیرگذارترین جزایر آسیا و اقیانوس آرام

[ad_1]

ماه مه میراث آسیای اقیانوس آرام آسیا است و با آن ، گلد هاوس – یک مجموعه غیرانتفاعی که به دنبال ارتقا equ ارزش و نمایندگی معتبر جزیره آسیا و جزیره اقیانوس آرام است به طریقی که به نفع کل جامعه باشد – سالانه مورد انتظار خود را اعلام کرده است A100 لیست متشکل از تأثیرگذارترین آسیایی ها در گستره وسیعی از صنایع و سازمان ها است.

ما نمی توانیم با دیدن برخی از موارد مورد علاقه خود بیشتر هیجان زده شویم جذابیت ستارگانی چون جما چان ، اولیویا مون ، و نائومی اوزاکا را در میان تقدیر کنندگان پوشش دهید. سوپراستارهای کی پاپ بلک پینک ، معاون رئیس جمهور کامالا هریس ، شنبه شب زندهبوون یانگ ، ریز احمد نامزد اسکار ، جنی میزبان میزبان تلویزیون ، سرگرم کننده و فعال سرگرمی چند تنی ، پادما لاکشمی ، پاتریک استار ، تأثیرگذار زیبایی و هنرمند هیپ هاپ ، ساویتی. Chloé Zhao و HER افتخار تازه برنده شدن در اسکار را دریافت می کنند.

A100 همچنین اسامی را شامل می شود که ممکن است برای شما چندان آشنا نباشد ، اما قطعاً سهم آنها بسیار زیاد است. بنیانگذاران Poshmark – Chetan Pungaliya ، Gautam Golwala ، Manish Chandra و Tracy Sun – و همچنین مدیر عامل اجداد دبورا لیو ، بنیانگذار و مدیر عامل Zoom اریک S. Yuan ، خالق ماسک N95 ، پیتر تسای ، Gap مدیر عامل شرکت سونیا سینگال و بنیانگذاران Stop AAPI Hate ، سینتیا چوی ، منجوشا کولکارنی و راسل یئونگ.

برای جذابیت میشل لی ، سردبیر و افتخار قبلی A100 ، لیست امسال حتی بیشتر از آنچه برای جامعه AAPI و متحدانش اهمیت دارد ، اهمیت بیشتری دارد. لی: “با افزایش نژادپرستی و حملات خشونت آمیز علیه آسیایی ها در سراسر جهان ، این سال برای جامعه ما بسیار دشوار بوده است. بنابراین بسیار مهم است که ما وقت بگذاریم تا از افرادی که تأثیر واقعی در صنایع خود دارند ، تجلیل کنیم.” می گوید “نمایان بودن آنها و در اکثر موارد فعالیت آنها به خرد کردن کلیشه ها و تغییر روایت در مورد معنای آمریکایی آسیایی بودن کمک می کند.” مون با گفتن این احساسات را تکرار می کند جذابیت: “من به عنوان یک آمریکایی آسیایی افتخار و دختر پناهنده ویت ، افتخار من را دارد که با دوستانم در گلد هاوس به مبارزه ادامه می دهم تا افکار عمومی جامعه AAPI را در رسانه ها و جوامع ما تغییر شکل دهم.”

می توانید لیست کامل A100 را در اینجا مشاهده کنید.


صداهای بیشتر آسیایی:


اکنون زندگی مخفی یک ستاره کی پاپ را بررسی کنید:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>