فواید ویتامین C برای پوست – توصیه های متخصص پوست

[ad_1]

وکسلر توضیح می دهد ، یک چیز جالب دیگر درباره این ماده تشکیل دهنده: این ماده حاوی خاصیتی است که از تولید ملانین پوست شما جلوگیری می کند ، همان چیزی است که باعث تغییر رنگ پوست مانند لکه های تیره و رنگ آمیزی زیاد می شود. با ادامه استفاده موضعی ، ویتامین C می تواند از تشکیل لکه های تیره جلوگیری کند.

سوبل می افزاید: “این یک ماده براق کننده برتر است که بدون از بین رفتن رنگدانه های طبیعی پوست ، لکه های قهوه ای را از بین می برد.”

چگونه می توانید ویتامین C را به برنامه روزمره مراقبت از پوست خود اضافه کنید؟

کریستینا گلدنبرگ از متخصصان پوست گلدنبرگ در شهر نیویورک توضیح می دهد: “اصلی وسیله نقلیه ویتامین C نیست ، بلکه فرم ویتامین C است که در حال استفاده است.” اصطلاح مورد جستجو اسید اسکوربیک است (که به آن اسید اسکوربیک L نیز می گویند) ، که پایدارترین و موثرترین شکل ویتامین C در مراقبت از پوست است.

گفته می شود ، هر سه متخصص پوست موافق هستند که بهترین نوع محصول مراقبت از پوست ویتامین C سرم است ، زیرا “سرم ها از کرم ها یا تونرها موثرتر هستند”. علاوه بر این ، اضافه کردن ویتامین E به این مخلوط مانند یک یا دو مشت خوبیت پوست است.

وکسلر می گوید: “اسید اسکوربیک خالص ثابت شده است که به طور مداوم بیشترین تأثیر را در نفوذ به سد پوست دارد.” “اثر ویتامین C [also] هنگامی که با سایر آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین E ترکیب می شود ، افزایش می یابد و می تواند در برابر آسیب رادیکال های آزاد دو برابر محافظت کند. “به همین دلیل است که شما اغلب دو آنتی اکسیدان را پیدا می کنید که با هم در سرم ها فرموله شده اند ، مانند SkinCeuticals افسانه ای و بهترین برنده جایزه زیبایی سرم CE Ferulic و La Roche-Posay 10٪ Pure Vitamin C.

بطری کوچک قهوه ای SkinCeuticals CE Ferulic روی زمینه سفید

SkinCeuticals CE Ferulic

سرم ویتامین C La Roche-Posay روی زمینه سفید

10٪ سرم ویتامین C خالص La Roche-Posay

همچنین متوجه خواهید شد که هیچ کدام از این بطری های سرم شفاف نیستند – و این عمدی است. ویتامین C هنگام قرار گرفتن در معرض نور یا هوا تجزیه می شود ، بنابراین بطری های شیشه ای تیره به حفظ ثبات آن کمک می کنند (و بنابراین اثربخشی). به عنوان یک قاعده کلی ، سرم ها باید زیر لایه مرطوب کننده شما لایه لایه شوند.

اگر تازه شروع به استفاده از این ماده بر روی پوست خود می کنید ، Sobel توصیه می کند که به آرامی شروع کنید. وی توصیه می کند: “این چیزهای قوی است ، بنابراین فقط برای هر برنامه فقط چند قطره نیاز دارید.” بهتر است که با عادت بیشتر پوست به این ماده اولیه ، کار خود را با غلظت کم شروع کرده و به سمت بالا حرکت کنید. “

سرم های پنج درصدی به طور کلی برای پوست های حساس ملایم هستند و شما می توانید تا 20 درصد پیشرفت کنید ، که برای روشن و بهبود رنگدانه های پوست با سرعت بیشتری کار می کنند. اشکال دیگر ویتامین C که ممکن است در محصولات مراقبت از پوست با آن روبرو شوید عبارتند از: آسکوربات تتراهکسی الدسیل ، آسکوربیل فسفات منیزیم و آسکوربات متیل سیلانول.

چه کسی باید از ویتامین C اجتناب کند؟

گلدنبرگ می گوید: “کسانی که پوست حساس دارند ممکن است از ویتامین C حساسیت یا قرمزی داشته باشند.” اگر تمایل به داشتن پوست حساس دارید ، وی توصیه می کند با تمرکز کمتری شروع کنید و همچنین “ابتدا یک منطقه آزمایش را امتحان کنید تا مطمئن شوید هیچ آلرژی وجود ندارد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد عنصر نیروگاه ، بررسی بهترین سرم های ویتامین C ما را بررسی کنید.


بیشتر محصولات مراقبت از پوست برای آزمایش:


اکنون ، ببینید که چگونه مراقبت از پوست در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>