فیبی داینور یک موی شگی و موی پرده ای شگ دارد

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 آوریل: ارائه دهنده جوایز ، فیبی داینور در 11 آوریل 2021 در لندن ، انگلیس در جوایز فیلم آکادمی بریتانیا EE 2021 در Royal Albert Hall شرکت می کند.  (عکس از جف اسپایسر / گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / جف اسپایسر

فیبی داینور به وضوح هنوز آماده بازگشت به دوران ریجنسی نیست – قضاوت بر اساس مدل موی جدیدش ، ترجیح می دهد در دهه 70 پاتوق بماند. بریجتون star سبک موی کشیده به شانه و کنار خود را که طی چند ماه گذشته از آن استفاده می کرد با مدل موی شسته و حاشیه پرده ای بلند و ظریف به روز کرد. برای اضافه کردن همه چیز ، او موهای خود را به رنگ روشن ، مایل به نارنجی مایل به رنگ کرد.

رنگ آمیزی مشهور ماد سون لوند کریستنسن و سبک نیکلاس هاردویک از آتلیه رنگ جوش وود در لندن مسئول تغییر شکل داینور هستند. نه اینکه انتظار کمتری از الماس فصل را داشته باشیم ، اما ظاهر جدید داینور سه روند عمده مو را به نمایش می گذارد: بریدگی های مو ، چسب های پرده ای و رنگ مو “ببر روزانه”.

بدون شک ، روند برجسته اصلاح مو در سال ، شکن لایه ای و ریز و درشت بوده است. همه افراد در هالیوود از بیلی الیش گرفته تا کارا دلوین این سبک را برای اندازه امتحان کرده اند. حالا می توانید Dynevor را به مخلوط اضافه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>