فیلم های اساسی دوخت دستی برای مبتدیان: درز ، دارت ، بافتنی

[ad_1]

به راستی مد پایدار با دو دست خودمان آغاز می شود. خرید لباس کمتر ، یافتن قطعات دست دوم یا سرمایه گذاری در لباس های آگاه از محیط زیست ، شروع بسیار خوبی است ، اما یادگیری چند روش اساسی خیاطی دستی ساده ترین راه برای کاهش میزان لباس های دفن زباله است. اگر شما هم مثل ما هستید ، پس شاید شما هرگز خیاطی را یاد نگرفته باشید. به جای اینکه بفهمیم چگونه می توان یک دکمه گشاد را دوخت ، یک نخ گرفتگی را روی بلوز درست کرد یا یک جفت جوراب وصله زد ، ما در نهایت اغلب چیز جدیدی می خریم زیرا آسان تر به نظر می رسد.

رابطه ما با مد سریع وقتی واقعاً به آن فکر می کنید نوعی عجیب است. اگر ما مد و لباس را با غذا و آشپزی مقایسه کنیم ، در واقع دیدگاه شما تغییر می کند. این که آیا شما یک سبک زندگی فوق العاده شلوغ دارید و تحویل غذا به شما در سهولت روزها کمک می کند یا یک سفر آخر هفته غذایی است که در تمام طول هفته منتظر آن هستید ، تقریباً همه ما حداقل در بعضی از اوقات غذای خود را درست می کنیم. حتی وقتی به زیبایی فکر می کنید ، بیشتر ما محصولات زیبایی خود را کاملاً جدید خریداری می کنیم ، اما تهیه ماسک صورت یا ماسک مو نیز کاری کاملاً عادی است که احتمالاً به نام مراقبت از خود یا پس انداز پول انجام می دهید.

وقتی همان منطق را برای مد بکار می برید ، می فهمید که چقدر عجیب است که در طول زندگی خود ، اکثر ما هرگز لباس شخصی خودمان را نساخته ایم زیرا این امر هرگز معمول نبوده است. ما را اشتباه نگیرید ، خیاطی به هیچ وجه ارزان و آسان نیست ، مگر اینکه اصول قلاب بافی یا بافندگی را انتخاب کنید. توانایی دوختن لباس به معنای سرمایه گذاری در یک چرخ خیاطی ، پارچه و یک سری لوازم جانبی است تا شما را در ایجاد نتیجه ای حرفه ای حمایت کند. اما قبل از اینکه با ساختن لباس دستی بهاری یا تابستانی خود دست و پا کنید ، چند فیلم خیاطی DIY آسان پیدا کردیم که اصول اولیه را به شما نشان می دهد و به شما امکان کنترل بیشتری بر کمد لباس خود می دهد. آیا شما آماده اید که با یک سوزن و نخ راحت تر باشید و تلاش خود را برای پایداری قهرمان انجام دهید؟ سپس چند فیلم خیاطی ساده پیدا کردیم که پارگی یا پارگی بعدی شما را پوشانده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>