فیلم های خواندن کارت تاروت Tarot by Bronx را تماشا کنید

[ad_1]

سال گذشته غلتکی بوده است. اگر مثل من باشید ، ممکن است در جایی بین تب شدید کابین و از دست دادن غم و اندوه باشید ، در حالی که به طور همزمان از آنچه آینده ممکن است مضطرب باشد ، مضطرب هستید. بسیاری از ما برای به دست آوردن وضوح و آرامش به روشهای غیرمعمول روی آورده ایم و منبع غیرمحتمل من یک کارت تاروت BIPOC غیر باینری با خواندن YouTuber ، Tarot By Bronx بوده است. من می دانم که شما چه فکر می کنید . . خواندن تاروت در یوتیوب ؟! احتمالاً بهتر است اسپاگتی را به سمت دیوار بیندازید و به دنبال جواب آن بگردید. اما صدایم را بشنو: خوانش های ماهانه برانکس ، که پیش بینی علائم طالع بینی را برای عشق ، زندگی و شغل روشن می کند ، آنقدر جالب توجه بوده است که من اکنون آنها را گوروی شخصی خودم برای تاروت می دانم.

من اولین بار Tarot را توسط Bronx در اوایل سال 2020 از طریق اینستاگرام یکی از دوستانم کشف کردم. او که یکی از علاقه مندان به طالع بینی است ، کلیپی را از تاروت توسط برونکس منتشر کرد ، که دقت آن را عالی می کرد و طبیعتاً باید خودم می دیدم. هر ماه ، برانکس 12 فیلم ارسال می کند ، یکی برای هر نشانه نجومی ، که می تواند برای افرادی که دارای این علامت هستند مانند خورشید ، طلوع ، ماه یا زهره طنین انداز شود. در این خوانش ها ضمن ارائه بینشی در مورد حرفه و عشق ، راهنمایی های کلی در مورد انرژی زندگی شما در آن لحظه ارائه می شود. من متوجه شدم که مطالب برونکس در معرض دید قرار گرفته است ، حتی برخی ماهها پیامهای مشابه ماههای گذشته را ارائه می دهند ، که نشان دهنده مسئله ای است که هنوز حل نشده است. مانند تابستان گذشته ، به عنوان مثال ، کارت ده شمشیر در قرائت های ماه متوالی نشان داده شد ، به این معنی که من در برابر یک تغییر یا پایان ناگزیر مقاومت می کردم و وقت آن بود که بند بند را پاره کنم و تازه شروع کنم. فهمیدم که در واقع در مقابل ترک شغلی که برای من مناسب نبود کار دیگری است که مناسب تر باشد ، مقاومت می کنم ، زیرا من از تغییر می ترسیدم. من سرانجام جهش کردم و ثابت شد انتخاب درستی است.

POPSUGAR با برانکس گفتگو کرد تا بداند چگونه آنها شروع به کار به عنوان خواننده تاروت YouTube کردند و چگونه طرفداران این روش می توانند درک خود را از این ابزار باستانی تعمیق کنند.

چگونه آنها شروع به خواندن تاروت در YouTube کردند

ظهور برانکس در دنیای تاروت خوانی های YouTube با حدس شما با تماشای تاروت خوانی های YouTube شروع شد. آنها به POPSUGAR گفتند: “من تقریباً دو سال و نیم پیش شروع کردم.” “من در آن زمان یک دل شکستگی داشتم و برای راهنمایی و بهبودی برخی تاروت خوانی ها را در YouTube پیدا کردم و از آن زمان آنها را دوست داشتم.” آنها پس از شش ماه مطالعه تاروت ، آنها در ژانویه 2019 یک کانال YouTube راه اندازی کردند. “من احساس کردم نیاز دارم هدیه هایم را برای دیگران که نیاز به بهبودی دارند با دیگران به اشتراک بگذارم. من احساس کشش شدیدی کردم تا خودم را آنجا بگذارم و مردم گوش کن.”

دقیقاً تاروت چیست؟

من در یک خانه مسیحی بزرگ شدم که در آن تاروت و طالع بینی به شدت مورد تهدید قرار گرفت. تا زمان بزرگسالی متوجه شدم که این ابزارها چگونه کار می کنند و در واقع ریشه در معنویت دارند. برانکس توضیح داد: “تاروت ابزاری برای پیشگویی است که برای هدایت و کانال دهی پیام های بصری استفاده می شود.” “کارتهای تاروت خاصی وجود دارد که نشانگر برخی علائم و محل قرارگیری زودیاک است. این لباسها همچنین با علائم مرتبط هستند: زمین ، آب ، آتش و هوا.” برونکس براساس علامت زودیاک می خواند و توصیه می کند برای دریافت پیام دقیق تر ، فیلم را برای علامت خورشید و هم برای علامت طلوع تماشا کنید. “علامت افزایش خانه ها خانه های یک جدول تولد را تنظیم می کند که می تواند برای زندگی شما مهمترین باشد. در نمودار تولد شما ، 12 خانه وجود دارد که نمایانگر قسمتهای مختلف زندگی است. قسمتهای متحرک زیادی به معنای خانه وجود دارد و اینکه چگونه آنها بر اساس نشانه افزایش شما متفاوت هستند. ” آنها همچنین یادداشت می کنند که برای یافتن نشانه افزایش خود به زمان تولد خود نیاز خواهید داشت. (خوب ارزش تماس تصادفی با والدین شما را دارد.)

چه چیزی یک خواننده تاروت خوب را ایجاد می کند؟

من همیشه فکر می کردم برای اینکه یک تاروت خوان خوب بسازید ، باید حداقل یک شهود جدی داشته باشید. چیزی حادتر ، مانند روشن بینی ، یک پاداش است. برونکس موافق است: “من احساس می کنم شما باید با یک هدیه به دنیا بیایید اما از یک مکان اصیل نیز آمده باشید.” “بسیاری از مردم از هدایای بصری خود برای دستکاری دیگران استفاده می کنند ، زیرا مردم عموماً هنگامی که نیاز به بهبودی دارند و یا در مکان آسیب پذیر هستند به سمت تاروت گرایش پیدا می کنند. خوانندگان خوب آنچه را که باید بشنوند به مردم می گویند نه فقط آنچه می خواهند بشنوند. همه افراد بهترین اهداف را ندارند ” در حالی که برانکس می گوید که آنها بعضی اوقات برای خودشان مطالعه می کنند ، انجام این کار بسیار دشوار است. “یک نقطه کور وجود دارد که خواندن برای خودتان مغرضانه است. این مسئله مشترکی است که خوانندگان و روانشناسان با آن روبرو هستند. من معمولاً خارج از خودم راهنمایی می کنم.”

چگونه تمرین تاروت خود را عمیق تر کنیم

برونکس به علاقه مندان تاروت که می خواهند چگونگی کارت خواندن را بیاموزند توصیه می کند باید روی عرشه قرار بگیرند و سایر خوانندگان YouTube را مطالعه کنند. آنها گفتند: “عرشه های مورد علاقه من برای خوانندگان جدید تاروت ، عرشه تاروت Rider-Waite و تاروت Modern Spellcasters است ، زیرا خواندن آنها ساده و آسان است.” “تصاویر گیج کننده نیستند و سنتی هستند ، بنابراین می توانید معنای کارت ها را بیاموزید. بیشتر عرشه های تاروت انواع مختلفی از تصاویر را دارند که با کارت های سنتی متفاوت است که باعث می شود برای خواننده جدید گیج کننده باشد.” برانکس خاطرنشان می کند که آنها با رویکرد عملی آموخته اند و تمرین کردن اغلب بهترین روش برای مهارتهای شماست. “اگر از پیشرفت بالاتری برخوردار هستید ، ممکن است عرشه ای مانند Tarot Illuminati را دوست داشته باشید.”

من خورشید لئو و طلوع باکره هستم و خواندن این ماه برای ویرجین پیش بینی کرد که آزمایشی در حال آمدن است ، احتمالاً به شکل یک شخص ، و این روش عالم هستی برای دیدن اینکه آیا من یک درس مهم زندگی می آموزم یا هستم دوباره به عادت های قدیمی فرو می روم و دو اشتباه را مرتکب می شوم. مثل ساعت ، آن تست هم آمد و من توانستم آن را به خاطر آنچه هست تشخیص دهم و نسبت به گذشته انتخاب هوشمندانه تری داشته باشم. اتفاقی؟ شاید ، اما دوست دارم فکر کنم که خواندن برانکس به من کمک کرد آنچه را که به طور شهودی می دانستم تقویت کنم.

برای خواندن ماهانه تاروت توسط برانکس ، به مطالعه ادامه دهید و حتماً خورشید و علامت طلوع را تماشا کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>