فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با تیم های کاملاً سیاه و آرایش موسیسلی تایسون فقید در اوایل کار بازیگری خود آنقدر تجربه ضعیف با هنرمندان گریم سفید داشت که قول داد خودش را روی صفحه تماشا نکند. وی در مصاحبه ای گفت: “وقتی کار ما تمام شد ، بیشتر از رنگ سیاه خاکستری به نظر می رسیدیم.” “خیلی ناراحت کننده بود که به خودت نگاه کنی چون مثل من نبود.”

متأسفانه برای بازیگران رنگین پوست ، تنوع همیشه به خدمه پشت صحنه ، به ویژه در بخش های آرایش و مو ، گسترش پیدا نکرده است. سالهاست که بازیگران سیاه پوست مجبور شده اند موهای خود را بیرون از صحنه کوتاه کنند یا مدل بدهند ، از جیب خود پول بپردازند و دعا کنند که ظاهر سفید توسط خدمه سفید خراب نشود. عدم وجود هنرمندانی که بتوانند به طور دقیق به استعدادهای سیاه خدمت کنند ، مانع اصالت سیاه می شود.

اگرچه هنوز آموزش های زیادی وجود دارد که باید اتفاق بیفتد ، اما تعداد معدودی از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی تلاش کرده اند تا با استخدام تیم های آرایش و ساخت موی سیاه ، این صنعت را به مسیر صحیح تغییر دهند. این افراد با استعداد و رنگارنگ مسئول نمای زیبایی هستند که در آن مشاهده می کنیم ناامن، سیاه و سفید، و بیشتر. این مجموعه ها و فیلم ها با آموزش تیم حرفه ای سیاه پوستان ، با حضور در صحنه برای بازیگران سیاه پوست و فراهم آوردن ابزاری برای پیشرفت ، به احترام بازیگران سیاه پوست احترام می گذارند.

با توجه به اینکه هالیوود اکنون از تاریخ نژاد پرستی سیستمی خود فهرست نویسی می کند ، امیدواریم که نمایش ها و فیلم های تلویزیونی پیش رو به عادی سازی و تجلیل از آرایشگران و آرایشگران سیاه پوست روی صفحه کمک کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>