فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با تیم های کاملاً سیاه و آرایش مو

[ad_1]

سیسلی تایسون فقید در اوایل کار بازیگری خود آنقدر تجربه ضعیف با هنرمندان گریم سفید داشت که قول داد خودش را روی صفحه تماشا نکند. وی در مصاحبه ای گفت: “وقتی کار ما تمام شد ، بیشتر از رنگ سیاه خاکستری به نظر می رسیدیم.” “خیلی ناراحت کننده بود که به خودت نگاه کنی چون مثل من نبود.”

متأسفانه برای بازیگران رنگین پوست ، تنوع همیشه به خدمه پشت صحنه ، به ویژه در بخش های آرایش و مو ، گسترش پیدا نکرده است. سالهاست که بازیگران سیاه پوست مجبور شده اند موهای خود را بیرون از صحنه کوتاه کنند یا مدل بدهند ، از جیب خود پول بپردازند و دعا کنند که ظاهر سفید توسط خدمه سفید خراب نشود. عدم وجود هنرمندانی که بتوانند به طور دقیق به استعدادهای سیاه خدمت کنند ، مانع اصالت سیاه می شود.

اگرچه هنوز آموزش های زیادی وجود دارد که باید اتفاق بیفتد ، اما تعداد معدودی از نمایش ها و فیلم های تلویزیونی تلاش کرده اند تا با استخدام تیم های آرایش و ساخت موی سیاه ، این صنعت را به مسیر صحیح تغییر دهند. این افراد با استعداد و رنگارنگ مسئول نمای زیبایی هستند که در آن مشاهده می کنیم ناامن، سیاه و سفید، و بیشتر. این مجموعه ها و فیلم ها با آموزش تیم حرفه ای سیاه پوستان ، با حضور در صحنه برای بازیگران سیاه پوست و فراهم آوردن ابزاری برای پیشرفت ، به احترام بازیگران سیاه پوست احترام می گذارند.

با توجه به اینکه هالیوود اکنون از تاریخ نژاد پرستی سیستمی خود فهرست نویسی می کند ، امیدواریم که نمایش ها و فیلم های تلویزیونی پیش رو به عادی سازی و تجلیل از آرایشگران و آرایشگران سیاه پوست روی صفحه کمک کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>