فینالیست های RuPaul’s Drag Race UK سری 2 تور انگلستان را اعلام می کنند

[ad_1]

کمتر از یک هفته از آن می گذرد DraP Race RuPaul’s UK سری دو به پایان رسید و ما هنوز نمی توانیم لبخند بزنیم وقتی به لباسهای خارق العاده ، نظرات گربه ای و همگام سازی لب هایی که زندگی را تغییر می دهند فکر می کنیم. اگر احساس مشابهی داشته باشید ، خوش شانس هستید ، زیرا ملکه ها تور جدید هیجان انگیز انگلیس را اعلام کرده اند که در سال 2022 برگزار می شود. در این تور ، لورنس چانی ، برنده نمایش ، به همراه سه نفر به مرحله ملی می رود. نامزد های نهایی ، بیمینی بن بولاش ، تایس ، و الی دیاموند ، در فوریه سال آینده.

بزرگترین انگلستان مسابقه کشیدن RuPaul در طول سفر ، ملکه ها در مجموع از 19 شهر در سراسر انگلیس بازدید خواهند کرد ، از جمله لندن ، ادینبورگ ، گلاسگو ، لاندودنو و شفیلد. پس از تجربه جادویی که Drag Race سری دو بود ، کاملاً مطمئن هستیم که در ردیف اول قرار خواهیم گرفت. از این گذشته ، چه کسی نمی خواهد لارنس چانی و الی دیاموند را دوباره در صحنه اسکاتلند ببیند؟

بلیط برای DraP Race RuPaul’s UK: تور رسمی از پنجشنبه 25 مارس ساعت 10 صبح پیش فروش می شود موتورهای خود را روشن کنید!

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>