فینال Line of Duty Series 6 بازتاب دهنده سیاست انگلیس است

[ad_1]

نام برنامه: Line of Duty S6 - TX: 11/04/2021 - قسمت: Line Of Duty - Ep 4 (No. n / a) - نمایش های عکس: هنرمندان حمایت کننده ، DCI Ian Buckells (NIGEL BOYLE) ، DI Steve Arnott ( MARTIN COMPSTON) ، سرپرست تد هاستینگز (ADRIAN DUNBAR) ، دی سی کلوئی بیشاپ (SHALOM BRUNE-FRANKLIN) - تولیدات جهانی (C) - عکاس: Screen Grab

از آغاز فروتنانه به عنوان درام رویه ای BBC2 5 با آمار تماشای متوسط ​​تا یک اسلات زمان اصلی BBC1 که باعث ایجاد پادکست های اختصاصی خود می شود و ارتشی از طرفداران سرسخت که در مرحله نهایی شش سریال بیش از 13.1 میلیون نفر بود ، خط وظیفه بدون شک ملت را محکم به دنیای تیره فساد پلیس کشاند. پس از ماه ها حدس و گمان به طور فزاینده ای درباره هویت مرموز “H” – افسر عالی رتبه که جرم سازمان یافته را هماهنگ می کند و فساد را در داخل نیرو تسهیل می کند – بینندگانی که سالها برای اجرای این برنامه سرمایه گذاری کرده بودند ، از آشکار بزرگ منتهی به DSU Ian ناامید شدند. باکلز (نایجل بویل) به عنوان چهارمین مرد شناخته می شود. به جای هیجان شورانگیز و نظریه های توطئه طرفداران پرنده هفته های گذشته ، یک چرخش ناگهانی دید که رسانه های اجتماعی و روزنامه ها تلاش خود را به جای یک واکنش بزرگ در مورد نابودی کل و مطلق همه اینها به وجود آوردند.

اما ، و در اینجا یک بزرگ اما: اگر این یک تدبیر عمدی جد مرکوریو برای روشن کردن وضعیت کنونی سیاست انگلیس برای مخاطبان اسیر که هر سکوی دیگری برای رسیدن به آن تلاش می کند چیست؟ انکار نمی شود که رئیس پاسبان فیلیپ آزبورن (اوون تیل) به عنوان استعاره ای کامل برای فساد سیاسی ، “یک دروغگو با چهره ای برهنه به بالاترین مقام ما ارتقا یابد” ، همانطور که سرپرست هاستینگز (آدریان دونبار) به طور مختصر او را توصیف می کند. افزایش نیرو های پاسبان ارشد نه تنها استراتوسفر است ، بلکه در پوشش های بی وقفه نیز وجود دارد ، که به او اجازه می دهد از هر نوع تلافی اقدامات خود جلوگیری کند. دفن مداوم اطلاعات و عدم شفافیت به طور مکرر منجر به سو cor استفاده دوستان فاسد آزبورن از مواضع نادرست و ارتباط خود با جرایم سازمان یافته می شود و AC-12 را به طور مداوم دنبال دم خود می کشد. به محض پایین آمدن یک آدم بد ، 10 نفر دیگر در بالها منتظرند تا قدرت را بدست بگیرند.

اگر این یک ترفند عمدی جد مرکوریو بود که می خواهد وضعیت کنونی سیاست انگلیس را برای مخاطب اسیری که هر سکوی دیگری برای رسیدن به آن تلاش می کند ، روشن کند.

جدا از پیوندها به جرایم سازمان یافته ، فساد در خط وظیفه اگر اخبار را اخیراً خوانده باشید ، همه چیز بسیار آشنا به نظر می رسد. با عقد قراردادهای عظیم به دوستان و همکاران Tory ، آپارتمانهای گران قیمت مبله و مراقبت از کودکان که اکثریت کشور حتی چند ساعت از آن را نمی توانند بپردازند ، به نظر می رسد فساد در بالاترین سطح ما کنترل نشده است. مطب ، و افراد غیراخلاقی به دنبال یکدیگر هستند و باعث حواس پرتی های چشمگیر می شوند تا چشم مردم را از آنچه می گذرد دور کنند. آنها در این تعداد اندک هستند ، در حالی که بسیاری رنج می برند. در این نمایش ، به نظر می رسد که تیم AC-12 متوجه می شود که فساد کاملا ریشه ای است و آنها هرگز پیروز نخواهند شد – درست مثل مردم عادی که گاهی اوقات در زندگی واقعی احساس می کنند.

در حالی که سری قبلی از خط وظیفه صفحات ما را با اکشن انفجاری و پایانهای رضایت بخش پر کرد ، تصور بر این بود که مونولوگهای طولانی شش سریال پایانی (که عمدتا توسط تد تکرار نشدنی برای ما به ارمغان آورده است) یک رانندگی خسته کننده از این عمل است. به همین ترتیب ، آشکار کردن باکلز به عنوان “H” ، که منجر به پرانتز کردن کلماتی مانند “bumbling” و “احمق” در رابطه با شخصیت شد ، آخرین کشش از آنچه که باید جذاب و چشمگیر باشد ، بود – مرحله نهایی مرحله نهایی مرحله نهایی با این حال ، چند بار مصاحبه با یکی از اعضای عالی رتبه دولت را شنیده اید (ما می توانیم به طور خاص به آن فکر کنیم) و مطمئناً همان عباراتی را دارید که از باکلز می گذرانید و از سر شما عبور می کند؟ در این صورت ، آیا اساساً باكلز به عنوان استعاره كامل برای فساد در بالای سر قرار نمی گیرد – بوفونی كه از طریق طمع خالص به موقعیت خود در ارتفاعات بلند درخت فاسد می رسد؛ چه کسی می تواند کاملاً کسی باشد ، به شرطی که افراد مناسبی را بشناسد و به طور ناجوانمردانه فاقد اخلاق برای حفظ موقعیت خود باشد و ، در اینجا یک تدیسم دیگر برای شما وجود دارد ، “شکست رو به بالا”؟

آیا مرکوریو پایانی را که می خواستیم به ما داد؟ نه. آیا او بعد از سالی که افتضاح بود ، آن ماده مقوی عالی را که بینندگان به آن احتیاج داشتند و شایسته آن بودند ، ارائه داد؟ بازهم نه. آیا او با دقت فیلمنامه کاملی را ایجاد کرده است که هیاهوی گسترده ای ایجاد کرده و گفتگویی درباره رویه پلیس آغاز کرده است ، که به عنوان کیفرخواست لعنتی از فضای سیاسی انگلستان عمل می کند؟ کاملا بله. در این نمایش ، نیاز ناامیدکننده هاستینگز به صداقت و صداقت از طریق اقدامات روسای دولت مانند صدای کسانی که به شدت نیاز به شنیدن دارند ، رسیدگی می کند. افراد خوب همیشه برنده نیستند ، و آیا آیا واقعاً تأثیر آن است که ملت را ناراحت کرده است؟ چرا که پایان کار بی ثمر بودن تلاش های ما برای جهانی عادلانه تر ، که در حال حاضر از دسترس ما خارج است ، انعکاس می یابد؟ مطمئناً جای تأمل دارد.

منبع تصویر: بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>