قاب بندی مستند بریتنی اسپیرز: تاریخ انتشار بریتانیا

[ad_1]

هالیوود ، کالیفرنیا - 22 ژوئیه: حضور بریتنی اسپیرز در Sony Pictures '

مجله نیویورک تایمز‘ مستند، قاب بندی بریتنی اسپیرز از 5 فوریه در هولو پخش شد و به راحتی می توان گفت بسیار از بازخورد این فیلم محبوبیت ستاره را دنبال می کند و مبارزات بعدی که با او روبرو شده است را روشن می کند و رابطه پریشان میان او و پدرش جیمی اسپیرز را که خواننده از سال 2008 تحت قیمومیت وی بوده است بررسی می کند. همانطور که گزارش شده مجله نیویورک تایمز، وكیل منصوب دادگاه بریتنی اسپیرز در ماه نوامبر به قاضی گفت كه “موكل من به من اطلاع داده است كه از پدرش می ترسد. اگر پدرش مسئولیت شغلی او را بر عهده بگیرد ، او دیگر بازی نخواهد كرد.” این مستند می کوشد تا از طریق مصاحبه با افراد داخلی ، طرفداران اسپیرز و وکلا و مدیران بازاریابی مسئول تصویر و حفظ آن ، واقعیت موجود در جنبش #FreeBritney را کشف کند.

هواداران در کنار هیلی ویلیامز ، خواننده پارامور ، نظرات خود را در مورد این مستند در توییتر به اشتراک گذاشته اند که توییت کرد “مستند Framing بریتنی اسپیرز؟ لعنت مقدس. هیچ هنرمندی امروز مجبور نیست که شکنجه واقعی را که رسانه ها / جامعه / زن ستیزها بر او وارد کرده اند تحمل کند. گفتگوی آگاهی بهداشت روانی ، از نظر فرهنگی ، بدون قیمت افتضاح او هرگز نمی تواند جایی باشد که باشد. پرداخت کرده است. ” از زمان پخش این مستند ، واقعیت تعدادی از افراد مشهور را بر آن داشته است تا از این جمله جاستین تیمبرلیک ، همسر سابق اسپیرز ، که اخیراً عذرخواهی خواننده را در اینستاگرام خود منتشر کرده ، صحبت کنند.

در 11 فوریه ، اسپیرز اولین جلسه دادگاه خود را برای به چالش کشیدن پدرش در مورد کنترل محافظه کاری خود برگزار کرد. پس از جلسه دادرسی ، وکیل اسپیرز بیانیه ای منتشر کرد که تأیید می کند جیمی اسپیرز و بسمر تراست “از تقسیم مسئولیت برابر” برخوردار خواهند بود.

قاب بندی بریتنی اسپیرز قرار است از 16 فوریه 2021 در انگلستان پخش شود و از ساعت 9 شب از Sky Documentaries و NOW TV پخش شود

تریلر را تماشا کنید برای قاب بندی بریتنی اسپیرز در پیش.

https://www.youtube.com/watch؟v=mF7qzSg0zb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>