قاتل مهمان پرواز کیست؟

[ad_1]

اگر تماشا می کنید خدمه پرواز در حال حاضر ، شما احتمالاً مضطرب هستید که بدانید چه کسی الکس ، غریبه خوش تیپی را که مهمان پرواز کاسی پس از معاشقه در هواپیما ، در بانکوک با او ارتباط برقرار کرده ، کشته است. پیش فرض این است: کاسی پس از مهمانی تمام شب با الکس و خوابیدن با او ، روز بعد با خماری مهم از خواب بیدار می شود. اما این کمترین مشکلات اوست. او از دیدن اینکه الکس درست کنار او با شکاف گلو مرده است وحشت زده است ، و بله ، او نیز در خون او غوطه ور شده است.

در بقیه قسمت ها ، ما می بینیم كه كاسی از دستگیری می ترسد و دوباره به آمریكا فرار می كند و باعث می شود كه وی به علت سو ظن توسط FBI مورد بازجویی قرار گیرد. او حتی گاهی فکر می کند که آیا خودش می تواند قاتل باشد؟ هر از چند گاهی ، کاسی جزئیات جدیدی از شب قبل را به یاد می آورد ، و اوج این واقعیت این بود که فهمید در واقع یک نفر دیگر با او و الکس شبی که درگذشت وجود دارد. با این کار ما را ترک کنید عمده cliffhanger ، بسیاری از ما جزئیات قاتل الکس ، STAT را می خواهیم.

خوشبختانه ، ما کتاب اصلی کریس بوجالیان را در دسترس داریم ، بنابراین تمام جزئیات قاتل را داریم – مگر اینکه در این برنامه تصمیم گرفته شود که چند جزئیات را تغییر دهد (به عنوان مثال ، شهر اولیه دبی را به بانکوک تغییر داده است). کنجکاو هستید و اسپویلر می خواهید؟ ادامه مطلب را بخوانید!

همانطور که در حال حاضر بسیاری مظنون هستند ، قاتل کسی نیست. در قسمت دوم این سریال ، كاسی در یك كلاس Spin به یاد می آورد كه وی دارای کارت ویزیت الکس است ، به این معنی که او نه تنها می داند کجا کار می کند ، بلکه ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد همکارش میراندا داشته باشد. میراندا بعنوان شخصی که در آن شب سرنوشت ساز در بانکوک برای نوشیدنی به کاسی و الکس پیوست ، مشکوک ترین شخصیت این مجموعه است – و این دلیل خوبی دارد. در طول نمایش ، ما کسی را دنبال می کنیم تا او در مورد آن شب اطلاعات بیشتری کسب کند ، تا اینکه سرانجام متوجه شویم قاتل الکس میراندا است.

در کتاب اصلی ، میراندا در واقع النا نام دارد و برای یک جاسوس روسی به نام ویکتور کار می کند. اطلاعات روسیه از الکس ، به ویژه کامپیوتر او اطلاعات می خواهد ، بنابراین ویکتور به النا دستور می دهد تا او را بکشد. با این حال ، همه چیز اشتباه است: نه تنها اطلاعات فاقد ارزش است ، بلکه آنها همچنین متوجه می شوند که النا شاهد را پشت سر گذاشته است – کاسی. ماجرا حتی ضخیم تر می شود: النا در واقع یک مأمور دوتایی است که برای ایالات متحده کار می کند ، به همین دلیل او نمی خواست یک آمریکایی را بکشد ، کسی را آزاد می کند. او همچنین فکر می کرد کاسی بیش از حد مست است و نمی تواند چیزی را بخاطر بسپارد (که صادقانه بگویم ، او به نوعی چنین بوده است).

ویکتور به النا دستور می دهد که سرانجام یکبار برای همیشه کاسی را بکشد ، بنابراین النا نقشه ای برای کشتن او در اتاق هتل خود می کشد. هنگامی که النا در اتاق کاسی منتظر می ماند تا او را بکشد ، یک پیچ و تاب بزرگ اتفاق می افتد: یک عامل روسی دیگر به جای آن النا را می کشد. هنگامی که کاسی به اتاق بازگشت ، مامور تلاش می کند تا او را نیز بکشد ، اما در نهایت او برای اینکه از جاسوسی روسی فرار کند ، مرگ خود را به صحنه برد. کاسی رایگان است و در نسخه کتاب ، او توسط CIA استخدام می شود و هنگامی که به یک مأمور پرواز احتیاج دارند به عنوان مهماندار کار می کند. به نظر می رسد او از فرزند الکس باردار است و نوزادی به نام ماشا به دنیا می آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>