قدرت تلویزیون واقعیت در میان ویروس کرونا | انشا

[ad_1]

نمایش دوستانه بدون عنوان

یک سال قفل محصولی فقط شیوه معاشرت با عزیزان را تغییر نداد و همه ما را مجبور به شروع پیاده روی روزانه کرد. این 12 ماه توقیف بودن رابطه ما و تلویزیون را نیز کاملاً تغییر داده است ، خصوصاً وقتی صحبت از تلویزیون واقعیت می شود.

در طول همه گیر همه موارد ، ما غم و اندوه و اضطراب زیادی را تجربه کرده ایم ، همراه با یک چرخه کاملاً کامل خبری. پس تعجب آور نیست که مردم به تلویزیون خود به عنوان ابزاری برای فرار نگاه می کنند و خود را از منفی سال گذشته دور می کنند. و از آنجایی که زندگی اجتماعی ما کاملاً آشفته بود ، بینندگان انتظارات و نیازهای متفاوتی از برنامه های تلویزیونی مورد مصرف خود داشتند.

طبق یکی از مطالعات Ofcom در مورد عادات رسانه ای کشور ، افزایش زمان نمایش در هنگام قفل کردن باعث شد که افراد در انگلیس 40٪ از روز خود را به تماشای تلویزیون و خدمات ویدئویی آنلاین بگذرانند. با وجود اینکه بیشتر وقت ما به تماشای تلویزیون اختصاص یافته در حالی که همه گیری در اطراف ما بیداد می کند ، غیر واقعی است که تصور کنیم اکثر مردم آن زمان را صرف تماشای برنامه هایی می کنند که قلب آنها را به خود جلب می کند و توجه غیرمجاز آنها را می طلبد.

پیش از همه گیری ، لذت بردن از برنامه هایی که به راحتی تماشا می شوند مانند تلویزیون واقعیت ممکن است بعنوان “سرگرمی پایین ابرو” مورد توجه قرار گیرند ، هدف ستاره های واقعیت و کسانی که آنها را تماشا می کنند آسان است. اگر قسمت های آن را تنظیم کنید ، مردم بالاتر از شما فکر می کنند خط وظیفه و برادچرچ، به جای مواردی مانند در نگاه اول ازدواج کرده است و جزیره عشق.

از جزیره عشق: SR5: Ep5 در ITV2 تصویر شده: مردم جزیره در چالش The Good، The Bad & The Sexy: The Girls، Amy، Lucie، Molly-Mae، Yewande، Amber and Anna شرکت می کنند. این عکس (C) است ITV Plc و فقط برای اهداف ویراستاری مستقیماً در ارتباط با برنامه یا رویداد فوق الذکر یا ITV plc قابل تولید است.  هنگامی که توسط ITV plc Picture Desk در دسترس قرار گرفت ، این عکس فقط تا زمان انتقال می تواند یکبار تولید شود [TX] تاریخ و هیچ هزینه تولید مثل دریافت نمی شود.  هرگونه استفاده بعدی ممکن است هزینه ای را متحمل شود.  این عکس نباید دستکاری شود [excluding basic cropping] به روشی که ظاهر بصری شخصی را که از طرف ITV plc Picture Desk مضر یا نامناسب دانسته شده تغییر دهد.  این عکس نباید بدون مجوز کتبی صریح و روشن ITV Picture Desk برای هر شرکت ، نشریه یا وب سایت دیگری ارسال شود ، یا بایگانی دائمی شود.  شرایط و ضوابط کامل در وب سایت www.itv.com/presscentre/itvpictures/terms در دسترس است برای اطلاعات بیشتر با این آدرس تماس بگیرید: james.hilder@itv.com / 0207 157 3052منبع تصویر: ITV

اما این در 12 ماه گذشته به شدت تغییر کرد. آنچه اتفاق افتاد مهندسی مجدد انتظارات ما از تلویزیون بود. تماشای نمایش هایی مانند خیلی داغ است چیزی را که در حالی که در قفل محصور بودیم ، از دست دادیم ، برای ما فراهم کرد. دیدن دیدن اینکه مردم به زندگی خود ادامه می دهند و انجام کارهای روزمره – مانند معاشرت با دوستان و لمس صورت آنها – باعث ایجاد سطح صمیمیتی قدرتمند می شود. آنها ما را به افراد واقعی نزدیک کردند و به ما اجازه دادند تعامل انسانی را در زمانی که توانایی اجتماعی بودن ما محدود بود مشاهده کنیم – این واقعیت را دکتر تانیا هورک ، خواننده فیلم ، رسانه و فرهنگ در آنگلیا راسکین ، دانشگاه تأیید کرد ، که با بی بی سی یک ماه به اولین قفل انگلیس در آوریل 2020 می رسد. “او در مصاحبه گفت:” تلویزیون واقعیت صمیمیتی دارد که آن را در این زمان کاملاً قدرتمند می کند. نمایش ها ما را با افراد واقعی نزدیک می کند. ” “تماشای نمایش های مربوط به تعامل انسانی در زمانی که این تنها کاری است که واقعاً قادر به انجام آن نیستیم بسیار جذاب است.”

نمی توان انکار کرد که چیزی آرامبخش در مورد قالب تلویزیون واقعیت نیز وجود دارد. اگرچه ممکن است برنامه متفاوت باشد ، اما هر واقعیت نمایش از ریتم مشابهی از صحنه های سریع و ویرایش سریع پیروی می کند که برای مدت طولانی به توجه شما نیاز ندارد. این در شرایطی ایده آل بود که بسیاری از ما تمرکز را دشوارتر می دانستیم. علاوه بر همه اینها ، این واقعیت ساده نیز وجود دارد که درامی که ستاره های تلویزیونی واقعیت را دنبال می کند ، یک سرگرمی واقعا عالی را ایجاد می کند.

tmp_pLu3PL_868d36ebd38fcb34_selling_sunset.pngمنبع تصویر: Netflix

اما تلویزیون واقعیت فراتر از سرگرمی تفریحی دارای ارزش نیز است. در طول سال ها، ساخت چلسی مکالمات مورد نیاز در مورد نگرش نسبت به زنان در انگلستان و جزیره عشق، کامیلا تورلو ، مخاطبان را به چالش کشید – و جانی – هنگامی که پس از اینکه او از او پرسید ، “خدا ، تو جزو آن فمنیست ها نیستی ، جواب کامل تلافی او را داد”؟ سوال اشتباه ، همسر.

من مطمئن هستم که همه ما در طول یک سال گذشته بحث کرده ایم که آیا به جای شروع فصل جدید ، باید کتاب می گرفتیم؟ فروش غروب آفتاب، اما ما برای موارد بیشتر مدام برمی گشتیم. و این اشکالی ندارد. اگر دیگر تماشای تلویزیون واقعیت را متوقف می کردیم ، دیگر مکالمه با دوستان ، ارتباط آنلاین با همفکران و داشتن راهی عالی برای فشرده سازی بعد از کار را از دست می دادیم.

بله ، برخی از این برنامه ها می توانند احساس کنند که در یک کاسه بزرگ شیرینی ها فرو می روند ، اما تلویزیون واقعیت همیشه شایسته ترفند بدی نیست که توانسته توسعه دهد. این نمایش های تلویزیونی اغلب می توانند بازتابی از جامعه باشند و – مانند ادعاهای نژادپرستی که از آن بیرون آمد قوانین Vanderpump در سال 2020 – جرقه گفتگوی مهمی است که باید انجام شود.

لازم نیست هر پیگیری انسانی انجام شود جنگ و صلح. علاوه بر این ، بعد از یک روز هلاک برای پیمایش در اینترنت ، چه چیزی می خواهید تماشا کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>