قدیمی ترین بازیگران نوجوان در فیلم ها و تلویزیون

[ad_1]

ایوان هانسن عزیز تریلر برای ظاهر ناخوشایند ستاره بن پلات ، که در سن 27 سالگی ، مانند دانش آموز دبیرستان ایوان بازی می کند ، مانند بازی برادوی بسیار مورد توجه قرار گرفت. در حالی که ظاهر پلات همان چیزی است که در حال حاضر خبرساز شده است ، او از اولین بازیگری که در حالی که در واقع یک دهه یا بیشتر از آن بوده است در نقش یک نوجوان بازی می کند فاصله دارد. این باعث تعجب ما شده است: چه کسی از قدیمی ترین بازیگرانی است که تاکنون نقش شخصیت های نوجوان را بازی کرده است؟

ما هزاران نمایش تلویزیونی و فیلم تلویزیونی با محوریت نوجوانان را الک کرده ایم تا سعی کنیم نمونه های برجسته ترین شکاف بین شخصیت ها و بازیگرانی که آنها را بازی می کنند ، پیدا کنیم (برای ستاره های تلویزیون ، سن افراد بازیگر را بنا نهاده ایم) وقتی شخصیت های آنها برای اولین بار روی صفحه نمایش ظاهر می شوند). شاید تعجب کنید اگر ببینید کدام یک از بازیگران مورد علاقه شما در بیست یا سی سالگی نوجوانان را به خوبی بازی کرده اند – یا شاید نه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>