قرنطینه سفر انگلیس COVID-19 و کشورهای “لیست قرمز”

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 30 ژانویه: مسافران در 30 ژانویه 2021 در لندن ، انگلیس به ترمینال 2 هیترو می رسند.  دولت انگلیس پروازهایی از امارات به امارات متحده عربی اضافه کرده است

از 15 فوریه ، هر کسی که از کشورهای “لیست قرمز” انگلیس برگردد باید قرنطینه هتل را انجام دهد.

به عنوان بخشی از سیستم قرنطینه ویروس کرونا ، وزیر بهداشت مت هنکوک در 9 فوریه به نمایندگان مجلس گفت که ساکنان انگلیس و ایرلند که از هر 33 کشور دارای فهرست قرمز برمی گردند باید حداقل در 10 روز در یک هتل مشخص قرنطینه کنند. هزینه این قرنطینه هتل اجباری با هزینه شخصی برای هر مسافر 1750 پوند است. برای هر کسی که از 33 کشور با فهرست قرمز برنگردد ، باید در خانه قرنطینه کند.

مسافرانی که به قرنطینه هتل احتیاج دارند ، باید از طریق سیستم رزرو آنلاین دولت ، فضای هتل را رزرو کنند. به گفته هنکاک ، دولت به طور موقت 4600 اتاق هتل را در 16 هتل در سراسر کشور رزرو کرده است ، هرچند این مکان های هتل اعلام نشده است.

همچنین آزمایش برای افرادی که از کشورهای “لیست قرمز” باز می گردند افزایش می یابد. قبل از عزیمت آزمایش COVID-19 منفی لازم است (که قبلاً یک مورد ضروری بود) و قبل از رفع قرنطینه هتل ، آزمایش های بعدی در روزهای دو و هشت لازم است.

مجازات های عدم رعایت قوانین جدید شامل جریمه 1000 پوندی برای مسافرانی می شود که در اولین آزمون اجباری COVID-19 شرکت نکنند و با پرداخت 2000 جریمه اضافی به دلیل عدم شرکت در آزمون دوم. همچنین این جریمه با 14 روز تمدید قرنطینه اعمال می شود. عدم انجام قرنطینه در هتل تعیین شده پس از آن منجر به جریمه ای بین 5 تا 10 هزار پوند خواهد شد. علاوه بر این ، هر کسی که نتواند اعلام کند از کشور “لیست قرمز” بازگشت اعلام کرده است ، می تواند به 10 سال زندان محکوم شود

در اسکاتلند ، قوانین کمی متفاوت است. همه افرادی که از پرواز بین المللی برمی گردند باید با هزینه 1750 پوندی مشابه برای افراد 10 روز در هتل قرنطینه کنند.

کشورهایی که در قرنطینه انگلیس قرار دارند “لیست قرمز”

آنگولا ، آرژانتین ، بولیوی ، بوتسوانا ، برزیل ، بوروندی ، کیپ ورد ، شیلی ، کلمبیا ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، اکوادور ، سوازیلند ، گویان فرانسه ، گویان ، لسوتو ، مالاوی ، موریس ، موزامبیک ، نامیبیا ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، پرتغال ، رواندا ، سیشل ، آفریقای جنوبی ، سورینام ، تانزانیا ، امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) ، اروگوئه ، ونزوئلا ، زامبیا ، زیمبابوه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>