قطار غواص Krysta Palmer را تماشا کنید ، در المپیک 2021 تمرین کنید

[ad_1]

دقیقاً چگونه غواصان حرفه ای در حالی که هوا را ورق می زنند و به سمت آب پایین می آیند ، بدن خود را مانند صندلی چمن انسان جمع می کنند؟ Krysta Palmer می تواند ایده ای به شما بدهد. این ژیمناست 29 ساله که غواص شده است فقط در پشت صحنه تمریناتی را که بین مسابقات المپیک در توکیو انجام می داد ، به نمایش گذاشت و عبارت “حالت جانور” هرگز بیشتر کاربردی نبود.

در ویدئویی که سه شنبه در اینستاگرام منتشر شد ، پالمر هنگام بلند شدن به میله های چوبی غرفه ، با هشت نگاه بلند و ناراحتی ، هشت پایه آویزان را از بین می برد. آنها فقط نیستند هر پاهای حلق آویز هر چند بلند می شود – هنگامی که پاهای خود را تا بالا به سمت دستان خود بلند می کند ، پاهای او کاملاً سوزنی باقی می ماند و در هر بار تکرار ، زانوها تقریباً بینی او را لمس می کنند. منظورم این است ، شیش ، ایده اجرای این حرکت فقط یک بار ، چه رسد به هشت برابر ، هسته اصلی التماس من برای رحمت است ، اما افسوس ، به همین دلیل است که پالمر یک المپیکی است و من به راحتی از روی نیمکتم در مورد المپیک ها می نویسم. پس از کار روی شکم ، پالمر به راحتی و با پشت سر گذاشتن گیج کننده ، هفت عکس برگشت روی یک حصیر انجام می دهد. او به درستی عنوان را زیر عنوان کرد: “چیزی به عنوان روزهای خالی از حضور در المپیک نیست.”

اوایل این هفته وقتی او و آلیسون گیبسون و هم تیمی اش در غواصی 3 متر غواصی همزمان شرکت کردند ، پالمر اولین بازی خود را در المپیک انجام داد. آنها از بین هشت ردیف آخر قرار گرفتند و آخرین بار نیست که شاهد حضور پالمر در توکیو هستیم. او همچنین قرار است روز پنجشنبه در مسابقات غواصی انفرادی 3 متری انفرادی شرکت کند ، که او را به اولین زن در تاریخ غواصی پرشگاه تبدیل می کند که در دو رویداد همزمان و انفرادی در یک بازی المپیک شرکت کرده است. چقدر باحاله؟! ما نمی توانیم منتظر بمانیم که میوه های تمرینات شدید او بازی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>